Susitikimas su rašytoja Erika Umbrasaite

 

 

Vasario 20 d., trečiadienį, 18.00 val. kviečiame į susitikimą su rašytoja Erika Umbrasaite Vilniaus centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6), Konferencijų salėje (3 a.).

Erika Umbrasaitė – žurnalistė, viešųjų ryšių specialistė, rašytoja.  Autorė jau dešimtmetį gyvena Prancūzijoje, kur teigia išmokusi mėgautis gyvenimu ir priimti jo dovanas. Vadovauja nedidelei meno galerijai, keliauja, stebi vietos gyvenimą ir į nieką nebežiūri rimtai.
Rašytoja debiutavo su autobiografine knyga „Vienos krūties istorija“, kurią parašė išgirdusi vėžio diagnozę. Vėliau E. Umbrasaitė išleido šios istorijos tęsinį – „Moteris katė ir jaunas mėnulis“. Įveikusi vėžį, rašytoja nusprendė viską gyvenime pradėti iš naujo. Ji pasiryžo išpildyti seną svajonę ir iškeisti sostinės šurmulį į mažo kaimelio Prancūzijos pietvakariuose ramybę. Apie šią šalį ji svajojo nuo vaikystės ir nusprendė, kad atėjo laikas šį sumanymą įgyvendinti.

Rašytojos knyga apie Prancūziją „Prancūzija, mon amour“ tapo bestseleriu. Naujausia knyga „Paskolink man savo gyvenimą“ kol kas pirmasis autorės romanas, kuris nėra autobiografinis – tai istorija apie likimo žaidimus ir meilės paieškas. Autorė šioje istorijoje puikiai atskleidžia prancūzišką gebėjimą ieškoti mažų kasdienių malonumų ir nebijoti leistis į avantiūras.

Susitikime bibliotekoje!