Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Šv. Kotrynos bažnyčios Dievo apvaizdos koplyčia pirmadieniais tampa gyvo žodžio namais

2015 m. spalio mėnesį visuomenei atvertoje Šv. Kotrynos bažnyčios Dievo apvaizdos koplyčioje tęsiamas projektas „Gyvo žodžio vakarai“. Pirmadieniais vilniečiai kviečiami pailsėti nuo kasdienybės šurmulio ir betarpiškai bendraujant su aktoriais kamerinėje aplinkoje (koplyčioje tik 30 vietų) pasinerti į išskirtinės poezijos, prozos bei muzikos skambesį.

Vasaros skaitymų ciklą rugpjūčio 22 d., 19 val. tęsia jau trečią kartą publikos dėmesiui siūloma S. Becketto “Ne aš” interpretacija. E. Koršunovo režisuotas skaitymas, kurį atlieka Laura Varnauskaitė, išsiskiria pirmine meile ir pagarba tekstui. “Šioje pjesėje labai svarbus Gailestingo, mylinčio Dievo įvaizdis ir tai, kaip prie jo artėjama. Tai vyksta neįmanomu būdu, iš nemeilės zvimbesio atrandant patį meilės Dievo, kuriam daroma išpažintis“- skaitymo idėją pristato režisierius Ervinas Koršunovas.

„Becketto nesuprasi protu, galbūt nė širdies nepakaks. Leidžiant sau panirti į ribinį patyrimą, kurį vadinčiau psichikos ar sąmonės srautu, galima artėti prie to, ką tikrai žinojo, o gal tik numanė šios pjesės autorius“- skaitymui pasirinktą medžiagą apibūdina Laura Varnauskaitė.

Rugpjūčio 22 d., pirmadienį, 19 val., Šv. Kotrynos bažnyčioje

S. Becketto „Ne Aš“

Vaidina Laura Varnauskaitė

Režisuoja Ervinas Koršunovas

Organizatorius

VšĮ kultūros ir švietimo centras Vilniaus mokytojų namai