Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras dovanoja nemokamus koncertus Vilniečiams


Išgyvenus nelengvą laikotarpį Šv. Kristoforo kamerinis orkestras kviečia į nemokamus koncertus, kuriuose skambanti muzika padės atsigauti jūsų sieloms.

„Mūsų orkestrui džiaugsmas po šitiek laiko susitikti ir muzikuoti. Norime tą džiaugsmą padovanoti jums, nes muzika – tai vitaminai jūsų sielai“, –sako orkestro meno vadovas M. Barkauskas ir kviečia net į du nemokamus koncertus Šv. Kotrynos bažnyčioje jau šį ketvirtadienį ir sekmadienį. Koncertuose skambės kamerinė A. Dvorako, F. Latėno, A.Navako, C. Stamitzo, L. Bocherinni bei Ph. Glasso muzika, kurią atliks Šv. Kristoforo kamerinio orkestro ansambliai.

Į renginius bus įleidžiami tik iš anksto užsiregistravę asmenys. Registruotis galima orkestro facebook paskyroje paspaudus ant „Reserve your spot“ / „Rezervuoti vietas“ arba el. paštu info@kristoforas.lt

„Vieni vartoja vitaminą C imunitetui stiprinti, kiti geria lašelius širdies veiklai gerinti, o aš kviečiu klausytis Šv. Kristoforo orkestro! Tai – vitaminai Tavo sielai“ – į koncertus kviečia orkestro meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Barkauskas.

Koncertai vyks birželio 18 d. 19 val. ir birželio 21 d. 17 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje.