Tarptautinė gyvybės mokslų konferencija The COINS kviečia visus besidominčius gyvybės ir gamtos mokslais

Jau 17-ąjį kartą vyksianti tarptautinė gyvybės mokslų konferencija The COINS kviečia visus besidominčius gyvybės ir gamtos mokslais prisijungti ir šiais metais.

Balandžio 24-27 dienomis Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre šurmuliuosiantis renginys “The COINS 2023. Changing the World One Step at a time: from Theory to Practice” šiais metais stebins ne tik plačiu temų spektru ar rekordiniu stendinių pranešimų – mokslinę veiklą pristatančių studentų – skaičiumi, tačiau ir kaip visada nuostabiais lektoriais. Šiemet kaip niekad anksčiau yra sutelktas dėmesys į mokslinių tyrimų pritaikymą praktikoje, tad kiekvienas atras sau artimą ir aktualią temą.

Garsiausi pasaulio mokslininkai, tarp kurių tikimės turėti ir Nobelio premijos laureatų, skaitys paskaitas anglų kalba biomedicinos, neuromokslų, astrobiologijos, bioinžinerijos ir aplinkosaugos temomis, o vėliau bus progų užduoti lektoriams klausimus.

Renginio reklaminis maketas

Neverta praleisti ir prieškonferencinių visuomenei skirtų renginių. Pirmasis vyks jau gruodžio mėnesį ir jo metu bus mokomasi, kaip parengti visų dėmesį prikaustantį stendinį pranešimą!

Kviečiame apsilankyti mūsų puslapyje ir sužinoti daugiau apie lektorius bei programą: https://www.thecoins.eu/.

Taip pat siūlome sekti mus ir socialinėse medijose, kad būtumėte pirmieji, kurie sužinos naujausius įvykius:

Facebook: https://www.facebook.com/thecoinsconference

LinkedIn: https://www.linkedin.com/newsletters/look-on-coigns-of-the-coins-6974838249336803328

https://www.linkedin.com/company/the-coins-conference/