Unikali pažintis su Vilniaus Markučių rajono gyventojais ir architektūra

„Vilniaus rajonų veidai. Markučiai“ – 4 dalių dokumentinis filmas apie vieną spalvingiausių ir unikaliausių Vilniaus rajonų. Skirtingose filmo dalyse kalbinti naujieji ir senieji Markučių gyventojai: architektas Ignas Uogintas, architektė Adelė Dovydavičiūtė, menininkas Denisas Kolomyckis, architektas Justas Ingelevičius, ekonomistas Rapolas Striūkas ir jo tėtis Algirdas Striūkas, muzikantas Leonardas Pilkauskas ir tapytoja Sigita Maslauskaitė. Šių naujakurių ir rajono senbuvių dėka, kiekvienas vilnietis gali ne tik pamatyti, kaip atrodo ši unikali Vilniaus vieta, bet ir išgirsti už spalvotų langinių besislepiančias gyvenimiškas istorijas.

Visas 4 filmo dalis galima rasti lrt.lt mediatekoje

Kūrybinė komanda: režisierė, montažo režisierė ir operatorė – Julija Juknaitė, prodiuserė – architektė Margarita Kaučikaitė, interviu vedėja – rašytoja Lina Laura Švedaitė, garso režisierius ir muzikinio takelio autorius – Dainius Veršulis („Cunamy“), operatorius – Pijus Girdziušas, operatorius – Aurimas Urbanas.

Projektą parengė „Subito Anšlagas“, projekto partneris – Architektūros fondas, projektą iš dalies finansavo Vilniaus miesto savivaldybė.

Filmo anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=C5b6oiQQF2U