Vasaros skaitykla Bernardinų sode jau trečią vasarą džiugins vilniečius ir miesto svečius

Vilniaus centrinės bibliotekos organizuojama vasaros skaitykla jau trečią vasarą džiugins vilniečius ir miesto svečius. Šiais metais Bernardinų sode nuo birželio 15 d. atsidarysianti ir iki pat rugsėjo 12 d. veiksianti skaitykla siūlys rinktis iš 500 knygų suaugusiems ir vaikams, taip pat – leidinių anglų bei rusų kalbomis.

Vasaros skaityklos atidarymo metu birželio 15 d. 14 val. vyks susitikimas su vienu populiariausių vaikų rašytoju Tomu Dirgėla, kuris pristatys savo kūrybą vaikams.

Bernardinų sode profesionalūs bibliotekos darbuotojai patars ir padės išsirinkti skaitinius įdomiam laisvalaikiui, miesto svečiai ras literatūros apie sostinę, lankytinas vietas, galės žaisti stalo žaidimus, naudotis nemokamu internetu. Skaitykla dirbs antradieniais – sekmadieniais nuo 10 iki 20 val.

Tai jau antroji Vilniaus centrinės bibliotekos organizuojama skaitykla po atviru dangumi – nuo birželio 7 d. veikia Vilnius Tech Park vasaros skaitykla.

„Džiaugiamės, kad kartu su Vilniaus miesto savivaldybe galime pasiūlyti daugiau skaitymo erdvių gryname ore. Jau trečius metus siūlome laisvalaikį su knyga, turiningą laiką pačiame sostinės centre, gamtos apsupty. Tikimės gražaus oro ir šiltų vasaros dienų, kurios leis mėgautis vasaros skaitykla.“ – sako Vilniaus centrinės bibliotekos direktorė Rima Gražienė.

Bernardinų sode veiksianti skaitykla rengiama Vilniaus miesto savivaldybės projekto lėšomis siekiant užtikrinti turiningą laisvalaikį žalioje Vilniaus senamiesčio erdvėje.