Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

VI Respublikinis vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „TRADICIJŲ PAVELDĖTOJAI“

Jau tradiciniu tapęs respublikinis vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos konkursas „Tradicijų paveldėtojai“ rengiamas kiekvienais metais nuo 2012 m. Renginio tikslas – skatinti vaikų ir jaunimo susidomėjimą, pagarbą tautiniam paveldui, tolerantišką požiūrį į įvairių tautų kultūrą. Konkursas puoselėja liaudies muzikavimo ir choreografijos tradicijas, aktyvina folkloro žanro atlikėjų veiklą, skatina folkloro ansamblius bei solistus tobulėti, ugdo jaunimo tautinę, kultūrinę ir meninę savimonę.

Konkurso organizatoriai ir rengėjai – Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centras drauge su Slavų tradicinės muzikos mokykla, Tautinių mažumų departamentu prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybe.

Balandžio 8 d. VI respublikinio vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „Tradicijų paveldėtojai“ perklausa jau įvyko Visagine, kur buvo pasveikinti ir pirmi laureatai, o jau šį penktadienį, balandžio 21 d., 16 val. konkursas tęsis Vilniaus Rotušėje. Dalyviai – vaikų ir jaunimo folkloro kolektyvai, solistai, šeimos ansambliai, tautinių šokių ansambliai, liaudies muzikos orkestrai bei ansambliai.

Nugalėtojų laukia puikus apdovanojimas – teisė dalyvauti tarptautiniame folkloro festivalyje „Pokrovskije kolokola“, vyksiančiame sostinėje spalio mėnesį.

Konkurso organizatoriai ir dalyviai kviečia sostinės gyventojus ir svečius apsilankyti muzikos ir įvairių tautų tradicijų švenėje bei palaikyti konkurso dalyvius. Laukiame Jūsų!