Vilniaus centrinė biblioteka festivalyje „Ne-miegantys rajonai“

Rugsėjo 6 d., 18.00 val., žirmūniečius, jų kaimynus ir visus norinčius vilniečius festivalis „Ne-miegantys rajonai“ kviečia prie Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmų (Žirmūnų g. 1E, Vilnius), kur ypatingų veiklų pasiūlys ir mūsų biblioteka.

Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos užsiėmimai festivalio erdvėje:

18.00–20.30 val. Virtualios realybės stotelė
Biblioteka pakvies virtualios realybės fanus sudalyvauti žymiojo Cirque du Soleil meksikietiškoje fiestoje arba išmėginti savo jėgas virtualiame ping pongo mūšyje.

18.00–20.30 val. Skambanti biblioteka
Bibliotekos vinilinių plokštelių kolekcijos pristatymas. Išskirtinių kūrinių bibliotekoje suras tiek džiazo ar klasikos, roko, pop ir kitų muzikos stilių gurmanai. Be to, Vilniaus centrinė biblioteka – vienintelė vieta Vilniuje, kurioje plokšteles galima pasiskolinti į namus nemokamai!

18.00–22.00 val. Kaimynų knygų mainai
Atsineškite savo perskaitytas knygas ir jas iškeiskite į dar neskaitytas! Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka kviečia kaimynus mainytis knygomis. Specialiai paruoštoje festivalio knygų mainų lentynoje palikite savo perskaitytas knygas, o jus dominančius leidinius pasidovanokite sau ir skaitykite juos namuose.

Renginys – NEMOKAMAS

Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka kviečia nemiegoti!