Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Vilniaus centrinė biblioteka – pirmoji Lietuvos biblioteka savo skaitytojams dovanojanti nemokamą „Milžino“ prenumeratą

 

Kad laikas namuose neprailgtų, gelbėja knygos! Jeigu po ranka neturite nė vienos knygos, ne bėda – mėgstamą skaitinį tikrai rasite elektroninių knygų platformoje „Milžinas“. „Milžinas“ – tai galimybė čia ir dabar skaityti populiariausias ir naujausias knygas lietuvių kalba savo mobiliajame telefone ar planšetėje. Su viena paskyra galėsite skaityti net penkiuose įrenginiuose! Šiuo metu „Milžino“ prenumeratoriai renkasi iš daugiau nei 2000 įvairiausio žanro knygų. Be to, skaitomų knygų kiekis neribojamas, tad galėsite skaityti kiek tik širdis geidžia! Skamba puikiai, tiesa?

Vilniaus centrinė biblioteka pirmoji Lietuvos biblioteka savo skaitytojams dovanojanti net 300 nemokamų „Milžino“ prenumeratų. Norinčius gauti prenumeratos kodą kviečiame užpildyti registracijos formą. Užsiregistravus mes su Jumis susisieksime el. paštu ir atsiųsime mėnesio prenumeratos kodą per vieną darbo dieną. O jeigu nesate mūsų skaitytojas, kviečiame užsiregistruoti atvykus į bet kurią iš mūsų bibliotekų arba virtualiai portale www.ibiblioteka.lt Norėdami tapti bibliotekos vartotoju turite atvykti į biblioteką su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu.

Kaip panaudoti „Milžino“ prenumeratos kodą:

  • Sukurkite savo paskyrą čia. Patvirtinkite paskyros registraciją savo el. pašte.
  • Suveskite gautą prenumeratos kodą šiame puslapyje ir spauskite „Patvirtinti“. Ekrane turi pasirodyti pranešimas, kad prenumerata jums aktyvuota.
  • Tuomet parsisiųskite „Milžino“ mobiliąją programėlę į savo išmanųjį telefoną ar planšetę. Tai padarysite atsidarę šią nuorodą https://milzinas.lt/programele savo įrenginyje ir pasirinkę jums tinkamą nuorodą į programėlių parduotuvę. Atsisiųstoje programėlėje prisijunkite su savo paskyra (junkitės tuo pačiu el. paštu, kuriuo registravotės www.milzinas.lt).
  • Jau galite skaityti visas knygas esančias programėlės skyriuje „Prenumerata”. Spauskite ant knygos viršelio ir knyga bus atsiųsta į jūsų įrenginį. Pradėkite skaityti paspausdami atsiųstos knygos viršelį dar kartą.

Daugiau apie „Milžino” naudojimą galima sužinoti čia. Taip pat galima rašyti žinutę el. paštu pagalba@milzinas.lt.

Malonaus skaitymo!