Vilniaus centrinė biblioteka Sostinės dienose

Rugsėjo 2–4 dienomis Vilniuje vyks tradicinė šventė „Sostinės dienos 2022“. Jų metu šiemet jau trečią kartą Katedros aikštėje įsikurs ir skaitytojus kvies jungtinis Lietuvos leidėjų asociacijos leidyklų paviljonas „Knygų aikštė“.
Čia bus galima ne tik įsigyti naujausių knygų, tačiau ir susitikti su autoriais bei gauti jų autografus, dalyvauti literatūriniuose renginiuose įvairiam skoniui. Su šūkiu „Susitinkam prie bokšto!“ kviesime drauge praleisti 3 dienas, kurių metu skaitytojų lauks pasiilgti autoriai, naujos knygos, autografai, kūrybinės dirbtuvės.

Įsikūrusi pačioje Vilniaus širdyje, Katedros aikštėje, tarp parko ir Katedros varpinės, Knygų aikštė 3 dienoms taps literatūrinių susitikimų vieta, jaukia erdve po liepomis, klausantis naujausių kūrinių ištraukų ar įsitraukus į knygos meno paslaptis.

Susitikti prie bokšto kviečia ir Vilniaus centrinė biblioteka. „Sostinės dienų“ dalyviai galės susipažinti su inovatyviomis bibliotekos paslaugomis, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse bei susipažinti su terapiniais užsiėmimais:

Rugsėjo 2 d. pristatysime kūrybos erdvę ir kartu konstruosime robotus;

Rugsėjo 3 d. nuo 10.00 val. iki 15.00 val. siūlysime dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, kurių metu piešime ant ekologiškų maišelių;

Rugsėjo 3 d. nuo 15.00 val. iki 20.00 val. 3D rašikliais kursime trimačius herojus;

Rugsėjo 4 d. nuo 10.00 iki 14.00 val. kviesime žaisti asociatyvius žaidimus, kartu su psichologe ir dailės terapeute pristatysime biblioterapijos, dailės terapijos ir logoterpaijos užsiėmimuose taikomus žaismingus metodus.