Vilniaus centrinė biblioteka Sostinės dienose

Kaip ir kasmet, pirmąjį rugsėjo savaitgalį, rugsėjo 3–5 dienomis, Vilnius kviečia į „Sostinės dienas“ – į didžiausią miesto festivalį atvirose erdvėse. Jau 16–ti metai Vilniaus miesto festivalis „Sostinės dienos“ kviečia švęsti kartu su Vilniumi didžiausioje muzikos, gero maisto, kultūros ir puikios nuotaikos fiestoje. Gyvo garso koncertai, mugė pačioje miesto širdyje – Gedimino pr., išskirtiniai meniški šou mieste pasitinka naują – rudens – sezoną.

„Dūzgiančiame“ Gedimino prospekte atnaujinamos ir išdėstomos 4 veiksmų erdvės: Menų ir muzikos gatvė. Gedimino pr. nuo Katedros aikštės iki Kudirkos aikštės

Stiliaus lokacija. Kudirkos aikštėje ir Gedimino pr. nuo Jogailos g. iki Jakšto g.

Gardžių lauktuvių kelias. Gedimino pr. nuo A. Jakšto g. iki Lukiškių aikštės

Aktyvaus laisvalaikio erdvė. Lukiškių aikštėje ir Baltojo tilto sporto aikštyne

Jau antrus metus Katedros aikštėje veiks leidėjų Paviljonas – KNYGŲ AIKŠTĖ. Joje ne tik bus galima įsigyti naujausių knygų, bet šalia paviljono įrengtoje scenoje vyks knygų pristatymai, susitikimai su rašytojais bei knygų dailininkais. Knygų aikštėje įsikurs apie 30 leidyklų ir planuojama surengti net 50 literatūrinių renginių. O aplink Arkikatedros varpinę įsikurs įvairios mažesnės leidyklos bei autoriai, taip pat – Vilniaus centrinė biblioteka. „Sostinės dienų“ dalyviai galės susipažinti su inovatyviomis bibliotekos paslaugomis, kūrybine erdve, piešti 3D rašikliais, konstruoti robotus, kviesime sužinoti apie muzikos ir meno skaityklos paslaugas, pasitikrinti žinias viktorinoje.