Vilniaus centrinė biblioteka „Vilniaus knygų mugėje“

Vilniaus centrinė biblioteka vieną įsimintiniausių metų savaitgalių kviečia praleisti Vilniaus knygų mugėje, kurioje lankytojams parengė pramogų.

BIBLIOTEKŲ ERDVĖ – ne vienerius metus Vilniaus knygų mugėje Lietuvos bibliotekininkų kuriama atvira ir kitokia biblioteka be sienų. Tai skaitymo, bendravimo ir susitikimų vieta, skirta jaunimui.
Bibliotekų erdvė vėl kvies į daugybę edukacinių užsiėmimų. Čia bus galima susipažinti su knygelių kūrimu, patiems įsirišti knygą, pasigaminti ne vieną unikalų knygos skirtuką, atspaudą ar sudalyvauti ekslibrisų kūrybinėse dirbtuvėse, rašymo laboratorijoje, čia bus speciali vieta istorijų skaitymui ir pasakojimui. Bibliotekų erdvėje tikrai įsitikinsite, kad skaityti gali visi. Čia rasite ir mus.

Vasario 20 d., ketvirtadienį, nuo 11.00 val. iki 19.00 val. ir vasario 21 d., penktadienį, nuo 11.00 val. iki 20.00 val. Jūsų lauks šventiška Vilniaus centrinės bibliotekos fotobūdelė. Linksmais filtrais papuošta judančia nuotrauka galėsite dalintis socialiniuose tinkluose arba gauti el. paštu.