Vilniaus knygų mugė. Interaktyvi pamoka „Kūrybingumas mokykloje“


„Kūrybingumas yra ateities mokslas“, – sako ne vienerius metus kūrybingumą tyrinėjantys, jį dėstantys, bendrą knygą išleidę Kristupas Sabolius ir Tomas Ramanauskas.

Kristupas Sabolius – Vilniaus universiteto docentas, filosofas ir rašytojas, pusę savo gyvenimo praleido tyrinėdamas vaizduotę, o kartu – ir kūrybingumą. Būtent apie vaizduotę parašė tris mokslines knygas, tuo pačiu, ir pats be perstojo praktikavo įvairias kūrybos formas.

Tomas Ramanauskas, baigęs žurnalistiką ir tarptautinę komunikaciją pačiam sau netikėtai debiutavo reklamoje ir dar labiau netikėtai visą savo karjerą kuria bei vadovauja kūrybinėms komandoms. Šiuo metu yra reklamos agentūros „New!“, turinio agentūros „Super You“ ir brandingo studijos „Godspeed“ bendraįkūrėjas ir partneris.

Drauge duetas leido žurnalą „Pravda“, parašė knygą „Žmogus, kuris žinojo viską“, o šių metų kovą startuos jau antrasis Tomo ir Kristupo projekto Kūrybingumo mokykla sezonas. Tai naujos kartos mokykla internete, skirta vyresniųjų klasių moksleiviams, o šiemet – ir mokytojams, bei atvira visiems žingeidiems ir atviraširdžiams.

Visus, norinčius patreniruoti kūrybingumo raumenį, Vilniaus centrinė biblioteka kviečia į Vilniaus knygų mugė, kurioje vasario 21 d. Kristupas su Tomu ves interaktyvią pamoką!

Susitikime ketvirtadienį 17 val. Litexpo Konferencijų salėje 1.2.