Vilniaus miesto ansamblis „Mikroorkéstra“ surengs gastroles Kinijoje

Spalio 26-28 dienomis Vilniaus miesto vardas nuskambės Kinijos didmiesčiuose Guangdžou ir Šanchajuje. Ten koncertus surengs Vilniaus miesto ansamblis „Mikroorkéstra“ ir jį subūręs akordeonistas Martynas Levickis, šiomis dienomis solo programą pristatantis Pietų Korėjoje.

Trečias pagal dydį Kinijos miestas Guangdžou, įsikūręs prie Perlų upės deltos, turistus masina savo išskirtine architektūra, išpuoselėtais sodais ir parkais. Tai ir uostas, ir ekonomikos centras, tačiau jo kultūrinės erdvės ne ką mažiau traukia visą pasaulį.

Vilniaus miesto ansamblis „Mikroorkéstra“ kartu su M. Levickiu Guangdžou publikai jau spalio 26 dieną pristatys programą „Fantasy Night“. „Xinghai Concert Hall“ koncertų salėje skambės lietuvių atliekami A. Vivaldi „Metų laikai“ bei kitų kompozitorių kūriniai.

Gastroles pratęs M. Levickio paskaita ir pasirodymas kartu su ansambliu Šanchajaus muzikos konservatorijoje, o spalio 28 d. įvyks koncertas Šanchajaus koncertų salėje „Shanghai Concert Hall“.

Tiek Martynas, tiek „Mikroorkéstra“ garsėja novatoriškais sprendimais, originaliu, dinamišku, įkvepiančiu klasikinės muzikos atlikimu.

Lietuviai pavergė ne vieno Europos festivalio publiką ir didžiausias mūsų šalies arenas. Jų jaunatviška energija, veržlumas, savitumas ir aukštas meistriškumo lygis visuomet pelno susižavėjusių klausytojų.