Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centras švenčia 25-ąjį jubiliejų

Džiugina prasminga veikla, pasiekti rezultatai. Centro auklėtiniai yra nuolatiniai miesto, šalies ir tarptautinių renginių, koncertų, festivalių, konkursų dalyviai ir prizinių vietų laimėtojai. Per 25-erius metus Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre buvo išugdyta ne viena auklėtinių karta. Choreografijos, dailės, muzikos, jaunųjų medikų, cirko, etninės veiklos studijas lankę auklėtiniai pasirinko menininkų, mokslinių darbuotojų gyvenimo kelią.

Kovo 25 d. 14 val. Seimo II rūmų parodų galerijoje bus pristatyta Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro moksleivių darbų paroda. Ją atvers Seimo narė Vilija Aleknaitė-Abramikienė.

Retrospektyvinėje parodoje ,,Mūsų pavasariai” eksponuojami pastarųjų 12 metų vaikų kūriniai, atspindintys juos supančio pasaulio grožį, spalvas, nuotaikas, troškimą surasti savąją erdvę ir tikslą.

Balandžio 7 d. 16.00 val. maloniai kviečiame visus į Vilniaus mokytojų namuose rengiamą tautodailės ir keramikos darbų parodą. 17.00 val. įvyks Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro auklėtinių koncertas.

Minint centro jubiliejų, renginių tema siejama su Lietuvos Respublikos Nepriklausomybe. Siejama, kaip kūrybiškai ugdoma jaunoji karta ir kaip jaučiasi mūsų piliečiai, gyvenantys Nepriklausomoje Lietuvoje.