Vilniečiams – galimybė sportuoti prestižinio „Hilton“ viešbučio terasoje

Sveikatingumo ir sporto klubas „Impuls“ kartu su viešbučiu „Hilton Garden Inn Vilnius“ šiandien pristatė ypatingą naujovę vilniečiams ir Vilniaus svečiams. Nuo liepos 23 dienos,  du kartus per savaitę, viešbučio terasoje bus rengiamos pilates treniruotės, kurių metu dalyviai ne tik galės pasikrauti fizinės energijos prieš darbus, bet ir pasigrožėti kvapą gniaužiančiais Vilniaus vaizdais, atsiveriančiais nuo viešbučio terasos.

Būtent čia kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 7.50 val. visų norinčių lauks „Impuls“ trenerė Monika Černauskaitė, kuri ves 50 min. truksiančius užsiėmimus. Šios treniruotės – visiškai nemokamos. Viskas, ką reikia padaryti norintiems sportuoti, tai užsiregistruoti treniruotei.

„Reikia žinoti, kad apskritai fizinis aktyvumas žmogui yra būtinas. Tai yra mūsų sveikata, o neretai – ir gera nuotaika, nes sportuojant išsiskiria laimės hormonai endorfinai“, – sakė trenerė M. Černauskaitė.

Pačią pilateso metodiką prieš beveik šimtmetį sukūrė vokietis Josephas Pilatesas. Ir šiai dienai ši metodika sėkmingai taikoma sporto klubuose, klinikose.

„Tai viena iš saugiausių ir naudingiausių sveikatinimo sistemų, kurią sudaro raumenų treniravimo ir tempimo pratimai. Šiose treniruotėse prioritetas mums bus gera savijauta, o ne „beach body“, – šypsojosi M. Černauskaitė.

Užsiimti pilatesu gali visi. Tam nėra jokių apribojimų – nei lyties, nei amžiaus, nei fizinio parengimo. Treniruotėse laukiami visi, norintys lavinti kūno pusiausvyrą, lankstumą, judesių koordinaciją, pagerinti sąnarių veiklą.

Treniruotės vyks rytais ir atviroje erdvėse. Tai iškart savaime suteikia daug pliusų žmogaus organizmui.

„Rytinės pilateso treniruotės bus puikus žadintuvas jūsų organizmui. Pasikrausime energijos visai dienai, pagreitinsime kraujotaką, pagerinsime medžiagų apykaitą, pakelsime bendrą organizmo tonusą. Vis tai vyks atviroje lauko terasoje, o sportuoti lauke yra daug sveikiau nei uždaroje patalpoje. Atviroje erdvėje organizmas labiau aprūpinamas deguonimi, o ir ne vieno mokslininko yra įrodyta, kad sportas gryname ore suteikia daugiau energijos, didina darbingumą, gerina socialinį gyvenimą. Taip pat sportas lauke mažina stresą ir atpalaiduoja“, – sporto pliusus vardino trenerė.

Visiems, kurie planuoja lankyti pilateso užsiėmimus „Hilton Garden Inn“ viešbučio terasoje, tereikia pasirūpinti judesių nevaržančia apranga ir turėti vandens. Kilimėliais bus pasirūpinta, nebent norima sportuoti ant savo.

„Jums net nereikia ateiti su gera nuotaika. Ją jūs išsinešite iš treniruotės, – sakė M. Černauskaitė. – Dabar svarbiausia yra ateiti, o tada visas mechanizmas „užsikurs“ natūraliai. Čia sutiksite bendraminčių, kurie kartu su manimi lauks jūsų kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį“.

„Impuls“ kviečia mėgautis pilates treniruočių suteikiama energija ir įkvepiančiais Vilniaus horizontais, o kad netrūktų motyvacijos keltis anksčiau, „Hilton Garden Inn“ viešbutis treniruočių dalyviams pasiūlys įvairių malonių staigmenų. Dovanų turi ir treniruočių iniciatoriai. Aktyviai treniruotes lankančių žmonių lauks „Impuls“ dovana – vieno mėnesio abonementas.

„Impuls“ šią vasarą daug dėmesio skiria sportui atvirose erdvėse. Nuo vasaros pradžios sekmadieniais 17 val. prie Vilniaus Vingio parko estrados vyksta nemokamos NTC treniruotės su geriausiais sporto klubo treneriais.

„Sportuoti atvirose erdvėse yra ne tik sveikiau, bet ir saugiau, turint galvoje šiandienos aktualijas. Kadangi Lietuvoje iki pat rudens galime džiaugtis maloniais orais, nusprendėme žmonėms pasiūlyti kuo daugiau sportinių užsiėmimų lauke. Dauguma jų yra nemokami ir skirti absoliučiai visiems norintiems – pilates treniruotės nuostabioje „Hilton“ terasoje nuo šiandienos vyks visą vasarą, du kartu per savaitę,  Vingio parke kiekvieną Sekmadienį vyksta „Nike Training Club“ treniruotės, pajūrio gyventojai kiekvieną penktadienį džiaugiasi nemokamais zumbos užsiėmimais, o viduryje savaitės geriausi „Impuls“ treneriai veda įvairias  treniruotes Vilniaus Ozo parke, taigi tikrai yra iš ko rinktis“, – paaiškino „Impuls“ marketingo vadovė Donata Visockaitė – Laurinčikienė.

„Hilton“ archyvo nuotr.