Virtualūs kino susitikimai

 

Kino susitikimai – virtualių susitikimų ciklas Vilniaus centrinės bibliotekos Facebook puslapyje, kurių metų kalbėsimės su skirtingų kino profesijų atstovais.

Jeigu jus domina, ką daro kino operatorius, garso režisierius, prodiuseris ir kiti – kartu su kino mokykla Youngblood siūlome dalyvauti ir susipažinti su kino kūrimo užkulsiais bei skirtingų profesijų subtilybėmis!

Kiekvieną savaitę, trečiadieniais, kviesime nemokamai žiūrėti filmus online, o ketvirtadieniais prisijungti ir stebėti gyvus pokalbius su svečiais.Pirmasis susitikimas su režisieriumi ir montuotoju Armu Rudaičiu.

Kviečiame žiūrėti jo kurtą filmą „Misija Sibiras ’19. Paliesti tremtį“.

Filmą žiūrėti galima čia.

Armas baigė vaizdo režisūros studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, jau ne vienerius metus dirba montažo režisieriumi įvairiuose kino projektuose, laidų bei tiesioginių transliacijų režisieriumi LRT televizijoje. Su Armu kalbėsime apie montažą, darbą televizijoje ir kine bei aptarsime jo naujausią darbą „Misija Sibiras ’19. Paliesti tremtį“, kurį jis filmavo, režisavo ir montavo.

Žinute, komentaruose arba gyvos transliacijos metu užduokite jums rūpimus klausimus! Susitinkame jau šį ketvirtadienį 18:00!

 

Kiti susitkimai:

OPERATORIAUS DARBAS. Susitikimas su operatoriumi Vytautu Katkumi. Peržiūrai siūlysime filmą „Animus Animalis“, kurį mūsų renginio dalyviai galės žiūrėti nemokamai su specialiu kodu zmonescinema.lt platformoje.

AKTORIAUS DARBAS. Susitikimas su aktore Gelmine Glemžaite. Peržiūrai siūlysime nemokamą filmo „Išgyventi vasarą“ peržiūrą.

GARSAS. Susitikimas su garso režisieriumi Julium Grigelioniu.

PRODIUSERIO DARBAS. Susitikimas su prodiusere Klementina Remeikaite. Peržiūrai siūlysime trumpametražių filmų programą: „Šeima“, „Gyvatė“ (T. Laucius).