Vilniaus meras Remigijus Šimašius:

Vilnius per amžius buvo ir yra orus laisvų piliečių bendrabūvį telkiantis miestas, kuriame tobulai dera didinga istorija, įstabi gamta ir veržli kūryba.

Mano tikslas – toliau kurti šį laisvės bei kūrybos dvasios sklidiną Miestą, kad Vilnius taptų gėrio bei įkvėpimo šaltiniu vilniečiams, Lietuvai ir visai Europai.

Kurti Miestą ir kurti Mieste – kažin ar gali būti įdomesnė veikla. Visgi kūrybai būtinos tam tikros sąlygos. Aš ir mano komanda trejus metus sunkiai dirbome, kad Vilniaus daugiau nebekankintų skolų našta, o Sostinę žeminančios problemos nuslinktų į praeitį.

Šiandien vilniečiai džiaugiasi gerėjančia miesto infrastruktūra, sąžiningomis bei profesionaliomis savivaldos paslaugomis, naujomis kūrybinėmis iniciatyvomis. Šiandien Vilnius pamatuotai planuoja ir veržiasi į dar labiau įkvepiančią ateitį.

Asmeniškai darau ir darysiu viską, kad šis miestas būtų geriausia vieta gyventi, kurti ir būti laisvais.

Pastarieji mano veiklos metai, manau, tai įrodė – geriausi pokyčiai ateina tada, kada patys ryžtamės drąsiai kurti savo miestą. Kiekvieno vilniečio ryžtas – būti miesto kūrėju – kildina išskirtinį bendrąjį Vilniaus gėrį.

 

Už laisvų žmonių miestą – Vilnių!