Informacija apie žemės sklypo Liepkalnio g. 170 (kadastro Nr. 0101/0081:60) pagrindinės žemės naudojimo paskirties ir (ar) būdo keitimą (nustatymą)

Gautas prašymas pakeisti (nustatyti) žemės sklypo Liepkalnio g. 170 (kadastro Nr. 0101/0081:60) pagrindinę žemės naudojimo paskirtį ir (ar) būdą. Su prašymu galima susipažinti čia:Liepkalnio g. 170 prasymas

Esama pagrindinė žemės naudojimo paskirtis ir (ar) būdas: kita, pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos, komercinės paskirties objektų teritorijos, vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos, susisiekimo ir inžinerinių komunikacijų aptarnavimo objektų teritorijos.

Pageidaujama pagrindinė žemės naudojimo paskirtis ir būdas: kita; komercinės paskirties objektų teritorijos.

Prašymas viešinamas 10 darbo dienų: nuo 2022 m. gegužės 3 d. iki 2022 m. gegužės 16 d.

Viešinimo laikotarpiu galima teikti pasiūlymus Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriui raštu (Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius, el. p. savivaldybe@vilnius.lt) ir Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje dėl žemės sklypo pagrindinės žemės naudojimo paskirties pakeitimo ir (ar) žemės sklypo naudojimo būdo pakeitimo ar nustatymo.

Elektroniniu būdu pateikti pasiūlymai privalo būti pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu.

Daugiau informacijos – tel. Nr. 8 5 211 2464 el. p. giedre.avuliene@vilnius.lt