Informacija apie žemės sklypo Pakalnės g. 5 (kadastro Nr. 0101/0054:275) pagrindinės žemės naudojimo paskirties ir (ar) būdo keitimą (nustatymą)

Gautas prašymas pakeisti (nustatyti) žemės sklypo Pakalnės g. 5 (kadastro Nr. 0101/0054:275) pagrindinę žemės naudojimo paskirtį ir (ar) būdą. Su prašymu galima susipažinti čia: Pakalnes g. 5 prasymas

Esama pagrindinė žemės naudojimo paskirtis ir (ar) būdas: kita; gyvenamosios teritorijos naudojimo būdo (mažaaukščių gyvenamųjų namų statybos naudojimo pobūdžio).

Pageidaujama pagrindinė žemės naudojimo paskirtis ir būdas: kita; daugiabučių gyvenamųjų pastatų ir bendrabučių teritorijų.

Prašymas viešinamas 10 darbo dienų: nuo 2022 m. birželio 21 d. iki 2022 m. liepos 5 d.

Viešinimo laikotarpiu galima teikti pasiūlymus Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriui raštu (Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius, el. p. savivaldybe@vilnius.lt) ir Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje dėl žemės sklypo pagrindinės žemės naudojimo paskirties pakeitimo ir (ar) žemės sklypo naudojimo būdo pakeitimo ar nustatymo.

Elektroniniu būdu pateikti pasiūlymai privalo būti pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu.

Daugiau informacijos – tel. Nr. 8 5 211 2465, el. p. daiva.petrovskaja@vilnius.lt