Informacija apie žemės sklypo Paribio g. 3 (kadastro Nr. 0101/0029:153) pagrindinės žemės naudojimo paskirties ir (ar) būdo keitimą (nustatymą)

Gautas prašymas pakeisti (nustatyti) žemės sklypo Paribio g. 3 (kadastro Nr. 0101/0029:153) pagrindinę žemės naudojimo paskirtį ir (ar) būdą. Su prašymu galima susipažinti čia: Paribio g. 3

Esama pagrindinė žemės naudojimo paskirtis ir (ar) būdas: kita; gyvenamosios teritorijos naudojimo būdo, mažaaukščių gyvenamųjų namų statybos pobūdžio (prašyme nurodyta – kita, daugiabučių gyvenamųjų pastatų ir bendrabučių teritorijos ir susisiekimo ir inžinerinių tinklų koridorių teritorijos).

Pageidaujama pagrindinė žemės naudojimo paskirtis ir būdas: kita; daugiabučių gyvenamųjų pastatų ir bendrabučių teritorijos bei susisiekimo ir inžinerinių tinklų koridorių teritorijos

Prašymas viešinamas 10 darbo dienų: nuo 2022 m. gegužės 24 d. iki 2022 m. birželio 6 d.

Viešinimo laikotarpiu galima teikti pasiūlymus Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriui raštu (Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius, el. p. [email protected]) ir Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje dėl žemės sklypo pagrindinės žemės naudojimo paskirties pakeitimo ir (ar) žemės sklypo naudojimo būdo pakeitimo ar nustatymo.

Elektroniniu būdu pateikti pasiūlymai privalo būti pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu.

Daugiau informacijos – tel. Nr. 8 5 211 2082 el. p. [email protected]