Kartojamas gyvenamųjų namų komplekso Žirmūnuose projektinių pasiūlymų aptarimas

Antro pristatymo projektiniai pasiūlymai

Vilniaus miesto administracijai pernai grąžinus iš esmės taisyti gyvenamųjų namų Žirmūnų g. 109 projektinius pasiūlymus, vystytojai grįžta pristatyti atnaujinto projekto. Vilniaus miesto Vyriausiojo architekto skyrius atkreipia dėmesį, kad antrą kartą projektas pristatomas tik nežymiai pakoregavus pastatų architektūros, sklypo sprendinius, tačiau neatsižvelgus į anksčiau teiktas esmines pastabas, svarbias urbanistiniam integralumui.

Bendrovės „Artex studija“ parengti daugiabučių komplekso Žirmūnų ir Kareivių g. sankryžoje pasiūlymai po pirmojo pristatymo savivaldybės specialistų įvertinti kaip neatitinkantys architektūros kokybės kriterijų ir projektinių pasiūlymų rengimo užduoties reikalavimų. Statytojui bei projektuotojui buvo nurodyta pakoreguoti projektinių pasiūlymų sprendinius ir juos visuomenei pristatyti pakartotinai tik atsižvelgus į anksčiau pateiktas pastabas.

Pirmo pristatymo projektiniai pasiūlymai

Projektinių pasiūlymų sprendiniai savivaldybės specialistų bus svarstomi tik po projektinių pasiūlymų pristatymo procedūros bei gavus IS „Infostatyba“ prašymą pritarti projektiniams pasiūlymams.

Vilniaus savivaldybė kviečia suinteresuotą visuomenę išsakyti pastabas ir pasiūlymus iki 2022 m. birželio 3 d. adresu Žirmūnų g. 67A, Vilnius, tel. 8 5 260 3376, darbo dienomis 10.00–17.00 val. arba el. paštu gintautas@artex.lt.

Taip pat juos galima rasti internetinėje svetainėje https://vilnius.lt/lt/savivaldybe/miesto-pletra/numatomo-statiniu-projektavimo-viesumas/

3D Vilnius: https://arcg.is/mPGr5

Viešas svarstymas vyks nuotoliniu būdu – 2022 m. birželio 6 d., 17 val.

Nuoroda, skirta prisijungti prie Zoom Meeting: https://us06web.zoom.us/j/89729228066?pwd=UWFIYjc4Um50RnBBa0Y4S1hvZm1rZz09

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt