Vilniuje vyks tarptautinė konferencija „Architektūrinė praktika ir studijos“

Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros katedra spalio 19-20 dienomis rengia Tarptautinę mokslinę konferenciją „Architektūrinė praktika ir studijos“, skirtą paminėti Architektūros katedros įkūrimo 95 metų jubiliejų.

Architektūros katedra – architektūros mokykla turinti savitą veidą ir daugelį metų puoselėtus edukacijos principus. Šalia tarptautinės mokslinės konferencijos organizuojama paroda apie studijas Architektūros katedroje, o taip pat bus išleistas naujas leidinys apie Architektūros katedrą.

Tarptautinė konferencija „Architektūrinė praktika ir studijos“ skirta architektams praktikams, mokslininkams ir visai plačiajai visuomenei, kuri neabejinga architektūrai. Konferencijoje dalyvaus ir pranešimus skaitys praktine ir akademine veikla žymūs Lietuvos ir garsūs tarptautinėje erdvėje architektai. Konferencija vyks Lietuvos Architektų sąjungoje.
Daugiau informacijos: http://ape.vgtu.lt/index.php/architektura/2017

Paroda, skirta pristatyti Architektūros katedroje organizuojamas architektūros studijas, vyks Architektų sąjungoje, spalio 17-27 d.

Maloniai kviečiame dalyvauti jubiliejiniuose renginiuose.

PROGRAMA (atsisiųsti)