Dėl vandentiekio avarijos Žemaitės gatvėje draudžiamas eismas, keičiamas viešojo transporto judėjimas

 

Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad dėl vandentiekio avarijos Žemaitės gatvėje numatomi laikini eismo pasikeitimai: laikinai draudžiamas eismas, keičiamas viešojo transporto judėjimas.

Laikinai bus draudžiamas eismas Žemaitės gatve. Transporto eismas bus nukreipiamas nuo Žemaitės ir Naugarduko gatvių sankryžos Naugarduko gatve, o  Žemaitės ir Savanorių pr. sankryžoje eismas bus nukreipiamas Savanorių prospektu.

Dėl avarijos šia gatve viešasis transportas kursuoti negali, todėl 2G, 29 ir 54 maršrutų autobusai bei 16 maršruto troleibusai važiuos pakeistomis trasomis. 15 maršruto troleibusai laikinai kursuos pakeista trasa. Jie važiuos iš Titnago g., apsisuks Gerosios Vilties žiede ir grįš atgal į Titnago g.

maršruto troleibusai Žemaites g. nekursuos, kol eismas nebus atnaujintas.

2G ir 54 maršrutų autobusai iš Stoties važiuos V. Šopeno, Kauno, Švitrigailos g., tuomet suks į Savanorių pr. ir tęs kelionę įprastu maršrutu. Pakeistoje trasos atkarpoje 2G maršruto autobusai stos visose stotelėse. Atgal autobusai kursuos tokia pačia trasa.

29 maršruto autobusai iš Vilkpėdės važiuos Gerosios Vilties g. , tuomet įsuks į Savanorių pr. ir grįš į įprastą trasą. Atgal autobusai kursuos tokia pačia trasa..

16 maršruto troleibusai važiuos Stoties, Sodų, Pylimo, Pamėnkalnio, J. Jasinskio, Liubarto, Kęstučio, Sėlių, T. Narbuto g. ir įsukę į Laisvės pr. kelionę tęs įprasta trasa. Atgal troleibusai važiuos tokia pačia trasa.

Pasak „Vilniaus vandenų“ atstovų, avarija planuojama likviduoti dar šiandien.

Eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų.

Apgailestaujame dėl laikinų nepatogumų.