Eismo organizavimo pakeitimai Paneriškių ir Gariūnų gatvių sankirtoje

Iki šiol buvusi nereguliuojama Paneriškių ir Gariūnų gatvės sankryža taps saugesnė ir pralaidesnė, todėl visų pirma projektuotojai įvertins parinkto eismo modelio funkcionavimą. Įgyvendinus eismo organizavimo pertvarką, Paneriškių ir Gariūnų gatves jungs žiedinė sankryža. Išbandžius žiedinės sankryžos parametrus ir kontūrus, pavasarį darbai bus užbaigti.

Vasario 7 dieną bus vykdomi paprastojo remonto darbai Paneriškių ir Gariūnų g. sankirtoje. Darbų metu automobilių eismas nesikeis – vairuotojai galės važiuoti kaip įprasta, tačiau dėl vykstančių darbų ir važiuojamoje dalyje galinčių būti žmonių – vairuotojų prašoma atidumo.

Šioje sankirtoje jau įrengta laikina žiedinio tipo sankryža, o vasario 7 dieną (pirmadienį) bus atliekami paskutiniai remonto darbai – tvirtinami kelio ženklai ir įrengiamas kelio ženklinimas.

Kaip keisis eismo organizavimas?

Planuojamoje teritorijoje bus įrengta 16 m skersmens žiedinė sankryža, kurios važiuojamoji dalis žiede – 5,00 m. Vidinė salelė bus grįsta trinkelėmis, centrinė žiedinės sankryžos dalis bus iškelta 5 cm virš važiuojamosios dalies. Įvažiavimų ir išvažiavimų pločiai parinkti prisitaikant prie esamo dangos pločio ir sunkiasvorių transporto priemonių pravažumo.

Eismo juostos ir salelės atskirtos B tipo signaliniais stulpeliais ir ratų atmušėjais.

Dalis esamų kelio ženklų yra išsaugoma, perkeliama, likusi dalis demontuojami. Įrengiama viena nauja pėsčiųjų perėja 3,00 m pločio. Dvi perėjos išsaugomos esamos, viena iš jų šviesoforinė.

Darbus finansuoja statytojas  UAB „Lidl Lietuva“, darbus atlieka generalinis rangovas UAB „Alvora“.

Darbų pradžia vasario 7 dieną. Eismo organizavimo pakeitimai įsigalios nuo vasario 8 dienos.