Gabijos gatve važiuoti bus saugiau ir patogiau –  atnaujinamas ženklinimas

Jau lapkričio mėnesį Gabijos gatvės atkarpoje nuo pravažiavimo iš Justiniškių gatvės iki nuvažiavimo link Ukmergės gatvės bus pakeistas horizontalusis ženklinimas ir vairuotojams nereikės važiuoti į priešpriešinio eismo juostą, kad apvažiuoti stovinčias transporto priemones. Gabijos gatvės dalyje bus paženklinta juosta ties gatvės ašimi suformuojant dvi eismo juostas, dvipusiam eismui. Iki eismo pakeitimų šiame ruože buvo trys eismo juostos.

Atnaujinus ženklinimą vairuotojai galės statyti automobilius įstrižai, nepažeisdami Kelių eismo taisyklių reikalavimų. Pasikeitus ženklinimui pagerės eismo sąlygos, padidės eismo saugumas ir stovėjimo vietų skaičius.

Atsižvelgę į gyventojų prašymus įvesti aiškią automobilių stovėjimo tvarką ir pagerinti eismo sąlygas vasarą Medeinos gatvėje yra įrengti kelio ženklai draudžiantys automobilių stovėjimą gatvės lyginių namų pusėje.

Eismo organizavimo pakeitimai bus atliekami atsižvelgiant į oro sąlygas, įtakojančias horizontalaus ženklinimo darbams, todėl vairuotojus prašome būti atidiems, stebėti kelio ženklus.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt