Keičiasi įkainiai automobilių stovėjimo aikštelėje T. Kosciuškos g. 1A

 

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad nuo šių metų lapkričio 5 d. keičiasi automobilių statymo įkainiai įmonės eksploatuojamoje automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje T. Kosciuškos g. 1A.

„Pastarąjį ketvirtį pastebėjome, kad darbo dienomis nuo 9 iki 19 val. šioje aikštelėje buvo pasiekta kone maksimali užimtumo riba – 95 proc., todėl vairuotojams vis sudėtingiau rasti laisvą stovėjimo vietą. Atsižvelgdami į tai, koreguojame iki šiol galiojusius automobilių statymo įkainius, kad vairuotojams būtų patogiau naudotis šia aikštele“, – sako SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Automobilių stovėjimo priežiūros departamento vadovas Igoris Semionovas.

Nuo 2018 m. lapkričio mėn. 5 d. keičiami trumpalaikio bei ilgalaikio stovėjimo įkainiai ir pagal Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimą nustatomi šie:

Automobilių stovėjimo aikštelėje T. Kosciuškos g. 1A vairuotojai už stovėjimo paslaugą gali susimokėti naudodamiesi automatine kasa, kuri leidžia vairuotojams atsiskaityti už parkavimą, fiksuojant tikslų automobilio stovėjimo laiką. Už stovėjimo paslaugą galima atsiskaityti monetomis, banknotais ir banko kortelėmis. Planuojama, kad už automobilio parkavimą šioje aikštelėje netrukus bus galima atsiskaityti ir naudojantis mobiliąja programėle m.Parking.

Automobilių stovėjimo aikštelėje T. Kosciuškos g. 1A yra 104 vietos lengviesiems automobiliams ir 4 vietos autobusams. Aikštelė veikia 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą.