Keičiasi įvažiavimas į Antakalnio poliklinikos automobilių stovėjimo aikštelę

Automobilių stovėjimo aikštelėje prie Antakalnio poliklinikos, Antakalnio g. 59, numatomi eismo organizavimo pokyčiai, aktualūs tiek gydymo įstaigos lankytojams, tiek ir mikrorajono gyventojams. Nuo gegužės 28 d., įvažiuoti ir išvažiuoti iš Antakalnio poliklinikos automobilių stovėjimo aikštelės bus galima tik vienu keliu. Naikinamas įvažiavimas iš Žolyno g., esantis prie Antakalnio–Žolyno gatvių sankryžos.

Iki šiol, norintys įvažiuoti į stovėjimo aikštelę, tačiau, dėl laisvų vietų trūkumo, netelpantys vairuotojai sudarydavo spūstis Žolyno gatvėje ir sutrikdydavo eismą iki pat sankryžos su Antakalnio gatve. Po pertvarkymo keisis automobilių stovėjimo vietų skaičius – bus panaikinta viena neįgaliųjų vieta ir atsiras 2 papildomos bendro naudojimo parkavimo vietos. Šiuo metu stovėjimo aikštelėje prie Antakalnio poliklinikos yra 39 parkavimo vietos, iš jų 8 neįgaliųjų.

Vykstant naujo įvažiavimo įrengimo darbams – bus ribojimas eismas

Pasiruošimo darbai pradedami šiandien, gegužės 21 d. Automobiliams bus draudžiama sustoti ir stovėti naujame įvažiavime–išvažiavime palei Antakalnio poliklinikos pastatą.

Pasiruošimo darbai pradedami šiandien, gegužės 21 d. Automobiliams bus draudžiama sustoti ir stovėti naujame įvažiavime–išvažiavime palei Antakalnio poliklinikos pastatą.

Eismo organizavimo pakeitimo darbai aikštelėje prasidės gegužės 27 dieną – bus montuojami užkardai ties įvažiavimu į poliklinikos stovėjimo aikštelę, o eismas vyks per įvažiavimą, artimesnį Antakalnio–Žolyno gatvių sankryžai. Darbų metu aikštelėje bus galima naudotis visomis parkavimo vietomis.

Nuo gegužės 28 dienos dabartinis įvažiavimas į Antakalnio poliklinikos automobilių stovėjimo aikštelę – uždaromas. Įvažiuoti ir išvažiuoti iš stovėjimo aikštelės bus galima tik vienu keliu abejomis kryptimis palei poliklinikos pastatą.

Apie JUDU

JUDU atsakinga už viešojo transporto paslaugų organizavimą, automobilių stovėjimo infrastruktūrą mieste ir darnių keliavimo būdų skatinimą. Viešojo transporto paslaugomis 2023-aisiais kasdien naudojosi daugiau kaip 170 tūkst. keleivių, kurie keliones troleibusu ar autobusu pernai įvertino 8,65 balais iš 10, tai – aukščiausias įvertinimas nuo 2019-ųjų. Įmonė taip pat užtikrina sklandų miesto eismo organizavimą ir kartu su Vilniaus miesto savivaldybe diegia inovatyvius sprendimus, kuriančius vaikštomą miestą Vilnių.