Kitą savaitę Vingio parke prasideda festivalis „Summer In The City“ – bus eismo ribojimų

Antrąją birželio savaitę Vilniaus Vingio parke startuoja vasara alsuojantis festivalis „Summer In The City“. Festivalio metu koncertuos grupės BA. ir praėjusių metų „Eurovizijos“ nugalėtojai „Maneskin“. Vingio parko  teritorijoje ir jo prieigose koncertų metu bus ribojamas transporto eismas.
Nuo birželio 7 d. 13.00 val. iki birželio 8 d. 8.00 val.  ir nuo birželio 11 d. 7.00 val. iki birželio 12 d. 7.00 val. bus draudžiama  įvažiuoti į Vingio parko teritoriją nuo įvažiuojamojo kelio iš M. K. Čiurlionio gatvės ir Geležinio Vilko gatvės pusės iki Vingio parke buvusios kavinės „Lakštingala“.
Nuo birželio 7 d. 15.00 val. iki birželio 8 d. 7.00 val.  ir nuo birželio 11 d. 15.00 val. iki birželio 12 d. 7.00 val. bus įvesti eismo organizavimo pakeitimai Elektrinės, Eigulių ir Birutės gatvėse, kuriose eismas laikinai bus organizuojamas viena kryptimi.
Rekomenduojama pasirinkti kitus kelionės maršrutus, išvengiant Geležinio Vilko ir Gerosios Vilties gatvių sankryžos.
Festivalio dalyviai į koncertus raginami atvykti viešuoju transportu. Savo kelionę į Vingio parką patogiai galite susiplanuoti čia: https://bit.ly/3PWzq9h