Laikinai uždarytas pėsčiųjų viadukas Tūkstantmečio gatvėje

 

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad laikinai uždarytas pėsčiųjų viadukas Tūkstantmečio gatvėje (tarp Šlaito ir Vandentiekio gatvių). Tai padaryta dėl visų saugumo, kol bus atlikti skubūs apgadinto tilto remonto darbai.
Pėstieji prašomi būti atidūs, paisyti apsauginių užtvarų, kelio ženklų ir nesinaudoti tiltu, kol jis bus suremontuotas. Preliminariai planuojama, kad UAB „Tiltuva“ remonto darbus užbaigs iki gruodžio 14 dienos.

Gruodžio 7 d. pėsčiųjų tiltas tarp Šlaito ir Vandentiekio gatvių buvo stipriai apgadintas eismo įvykio metu, dėl kurio ir įvyko tilto konstrukcijų poslinkis. Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ir Vilniaus miesto savivaldybės eismo organizavimo skyrius prašo atsiliepti mačiusius šį įvykį telefonu (8 5) 271 6007, (8 5) 271 6008 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Tikimasi, kad atsiras vairuotojų, kurie praėjusį šeštadienį apie 15 val. važiavo Tūkstantmečio gatve nuo Minsko pl. link Lazdynų ir turi video registratorių medžiagos, kurioje užfiksuotas ratinis ekskavatorius („Volvo“).