Mobilios darbo vietos prie Baltojo tilto nukeltos remontui

Vilniuje prie Baltojo tilto esančios mobilios darbo vietos „NeBiuras“, kurias sostinei padovanojo „Darnu Group“, nukeltos remontui. Kitą sezoną jos sugrįš į savo vietas jau atnaujintos ir sutvarkytos.

Trys vienvietės ir viena keturvietė darbo vieta Neries krantinėje atsirado karantino metu, kad žmonės galėtų dirbti nuotoliu gamtos apsuptyje. 

Tai buvo pirmosios tokios mobilios darbo vietos Lietuvoje. Ant šių mobilių „NeBiuro“ darbo vietų stogų įrengtos saulės baterijos, generuojančios elektros energiją reikalingą kompiuteriui ar kitam įrenginiui, o kiekvienoje darbo vietoje veikė ir bevielis internetas tam, kad hibridinis darbo modelis veiktų ne tik namuose ar biure, bet ir gamtoje.

Per keletą metų miestiečių pamėgtos ir aktyviai naudojamos medinės darbo vietos nusidėvėjo, remontuoti reikia ir ant stogo įrengtas saulės baterijas. 

„NeBiuro“ darbo vietos yra atsakingo verslo dovana Vilniaus miesto savivaldybės įgyvendinamam projektui ,,Dovana Vilniui“. Tokią daugiau nei 60 tūkst. eurų vertės dovaną miestui, jo gyventojams ir svečiams dovanoja „Darnu Group“ įsteigtas „Darnių iniciatyvų paramos fondas“. 

Mobilių darbo vietų remonto išlaidas dalinsis Vilniaus miesto savivaldybė kartu su „Darnu Group“.

„NeBiurą“ įgyvendino konstrukcijos ir medžio darbų kūrėjai UAB ,,ArtusLT“,  UAB ,,Bipa“ rūpinosi infrastruktūra bei komunikacijomis.