Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Nuo rugpjūčio 18 d. 88–ojo ir 88–ojo N maršrutų autobusai vėl užsuks į Vilniaus oro uostą

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ praneša, jog sėkmingai užbaigus Vilniaus oro uosto orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukciją, 88-ojo ir 88-ojo N Oro uostas-Stotis-Senamiestis-Nepriklausomybės a. maršrutų autobusai grįš į įprastines trasas ir oro uoste vėl pasitiks į sostinę atvykusius svečius. 88-ojo maršruto autobusai į oro uostą užsuks jau nuo rugpjūčio 18 d., o naktiniai – naktį iš rugpjūčio 18 d. į 19 d.
Taip pat primenama, kad atsižvelgiant į pakeistą Vilniaus oro uosto skrydžių darbo organizavimą, atitinkamai buvo pakeistas ir naktinio – 88-ojo N Oro uostas-Stotis-Senamiestis-Nepriklausomybės a. – maršruto autobusų darbas. Šio maršruto autobusai nuo 2 val. iki 5 val. nakties važiuoja sutrumpinta trasa iki autobusų ir geležinkelio stoties ir neužsuks į Vilniaus oro uostą.
Atnaujinti eismo tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus paskelbti nuo rugpjūčio 17 d. Nuo šiandien taip pat bus atnaujinta ir informacija viešojo transporto stotelėse.
Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinkle „Facebook“ www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt), darbo valandomis – ir telefonu (8 5) 210 7050.