Paskubėkite iki rugsėjo pirmosios prisijungti prie centralizuotų tinklų

Bendrovė „Vilniaus vandenys“ nuolat plečia ir modernizuoja vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūrą ir kasmet tūkstančiams naujų vartotojų suteikia galimybę prisijungti prie centralizuotos sistemos. Spartesnei plėtrai vykdyti dalis tokių projektų dalinai finansuojami Europos Sąjungos lėšomis, o prie jų besijungiantiems gyventojams ilgą laiką taikytos lengvatos, kurios netaikomos kitiems projektams. Rugpjūtis yra paskutinis mėnuo, kuomet gyventojai dar gali suspėti jomis pasinaudoti, vėliau prisijungimo sąlygos taps vienodos visiems klientams.

Iki šiol pasirašiusiems sutartis dėl prisijungimo prie tinklų, paklotų finansuojant Europos Sąjungos lėšomis, bendrovė be kitų darbų nemokamai parengdavo namo vandens įvado ir nuotekų išvado projektą arba supaprastintą prisijungimo schemą, suderindavo juos su Vilniaus miesto ar rajono savivaldybėmis, taip pat padarydavo ir pateikdavo tinklų geodezinę išpildomąją nuotrauką.

Šių lengvatinių sąlygų teikimo laikotarpis baigiasi, todėl bendrovė praneša, kad norintys jomis pasinaudoti turėtų suskubti ir pasirašyti sutartį iki rugpjūčio 31 dienos – visiems tai padariusiems nemokamai parengsime ir suderinsime tinklų projektą bei atliksime geodezines nuotraukas.

Nuo rugsėjo 1 dienos visiems klientams prisijungimo sąlygos bus vienodos, t. y. ir toliau nemokamai atliksime prijungimo darbus – prijungsime klientų įrengtus vandens įvadus prie Vilniaus miesto tinklų, atliksime vandens įvado plovimą ir dezinfekciją, vandentiekio vamzdyno hidraulinį bandymą, vandens kokybės mikrobiologinį tyrimą. Visas kitas prijungimui reikalingas paslaugas galima įsigyti iš bendrovės, taip gaunant visą paslaugų paketą „iš vienų rankų“, ir atsiskaityti už jas iškart ar dalimis, pasinaudojant vartojimo kreditu.

Paskutinė galimybė pasinaudoti lengvatinėmis prisijungimo sąlygomis iki rugpjūčio 31 dienos – skiltyje ES FINANSUOJAMI PROJEKTAI

Bendra prisijungimo tvarka ir visa eiga – skiltyje KAIP TAPTI KLIENTU?

Kilus papildomų klausimų dėl prisijungimo prie centralizuotai tvarkomų tinklų, galima kreiptis bendrovės el. pašto adresu [email protected] arba telefonu 1889.