Rugsėjo 17 d. laikinai keičiamas 9 maršruto autobusų eismo organizavimas

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad  rugsėjo 17 d. nuo 8 iki 18 val. dėl Juodšilių g. remonto darbų laikinai keičiamas 9-ojo maršruto autobusų eismo organizavimas.

Dėl eismo ribojimų šio maršruto autobusai nekursuos Juodšilių gatvės atkarpa ir nestos stotelėse Kadugių (abiem kryptimis), bei Vasarotojų (Zuikių g. kryptimi).  Autobusai, kursuodami miesto kryptimi, važiuos Moksleivių g. iki Baltosios Vokės g., o toliau – Baltosios Vokės g. iki Agrastų stotelės, iš kurios grįš į įprastą trasą. Autobusai, važiuodami iš miesto, važiuos Baltosios Vokės g. iki Agrastų stotelės. Toliau grįš į Baltosios Vokės g. bei važiuos Moksleivių g., iš kurios grįš į įprastą trasą.

Viešojo transporto eismą tikruoju laiku bet kada galima stebėti apsilankius interneto tinklalapyje www.stops.lt, mobiliuoju telefonu per m.stops.lt arba mobiliojoje programėlėje m.Ticket.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos,  mobilioje programėlėje (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt