SGD industrijos elitas susiburs centrinės ir rytų Europos mažos apimties SGD forume Vilniuje

 

Gegužės 7-8 dienomis Vilnius pavirs suskystintų gamtinių dujų (SGD) industrijos centru, nes šiomis dienomis sostinėje vyks pirmasis Baltijos šalyse forumas, apie Mažos apimties SGD.

Centrinės ir Rytų Europos Mažos Apimties SGD Forumas (ang. CEE Small-Scale LNG Forum) į Lietuvą pritrauks gausybę pasaulinio lygio su SGD dirbančių įmonių, pristatys žinomus pranešėjus, svarbių įmonių atstovus, SGD ekspertus, vyriausybės delegatus bei mokslininkus iš viso pasaulio,  kurie dalinsis savo įžvalgomis ir patirtimis.

Renginyje sutiksite Lietuvos Energetikos Ministrą, „Klaipėdos Naftos“, „Orlen Lietuva“, „Lietuvos Energijos“, „Achema“ atstovus. O taip pat daugybę lyderiaujančių įmonių ir organizacijų delegatų iš užsienio, tokių kaip „Novatek“ vyriausiąjį finansų direktorių, atstovus iš „Shell“, „Wartsila“, Oksfordo universiteto.

Forumo konferencijos metu išgirsite apie pasaulines SGD tendencijas ir naujoves, galėsite diskutuoti ir pasidalinti žiniomis su kitais SGD specialistais ir pramonės lyderiais. Parodoje galėsite apžiūrėti naujausius pramonės sprendimus, o neformalaus laiko metu turėsite puikią progą pabendrauti su renginio dalyviais ir pranešėjais bei užmegzti naudingas verslo pažintis.

Atstovams iš Lietuvos organizatoriai pateikia specialią kainą. Daugiau informacijos apie renginį rasite čia: https://ceesslng.com/