Spalio 17 d. Lentvario g. laikinai keisis eismas ir viešojo transporto judėjimas

Spalio 17 d. dėl vykdomų Lentvario gatvės atkarpos tarp Liudvinavo ir Kritimų g. asfaltavimo darbų bus ribojamas eismas ir keisis kai kurių viešojo transporto maršrutų trasos, eismo tvarkaraščiai, bus įrengtos laikinos viešojo transporto stotelės.

Atliekant asfaltavimo darbus Lentvario gatvės dalyje tarp Vokės upės užtvankos ir Kirtimų gatvės bus draudžiamas transporto eismas.

Darbų zoną bus galima apvažiuoti Kirtimų, Galvės ir Zigmantiškių gatvėmis, o aptarnaujantis transportas ir gyventojai bus nukreipiami Liudvinavo, Ižos ir Žarijų gatvėmis.

Dėl numatyto eismo ribojimo keisis 20, 62 ir 68 autobusų maršrutų trasos ir eismo tvarkaraščiai. Viešojo transporto organizavimo pakeitimai spalio 17 d planuojami nuo pat pirmųjų minėtų maršrutų autobusų reisų, o autobusai į savo įprastas trasas grįš po 20 val.

Kaip keisis viešojo transporto maršrutų trasos?

  • 20 ir 62 maršrutų autobusai, važiuodami iš Lazdynų, nesuks į Lentvario g., o važiuos tiesiai Kirtimų g. iki nuvažiavimo į Galvės gatvę, o toliau važiuos savo įprasta trasa iki Ižos–Žarijų g. sankryžos, kurioje suks į Ižos g. bei važiuos Ižos, Liudvinavo gatvėmis iki Lentvario g. ir toliau savo trasa. Atgal autobusai važiuos tokia pačia trasa. Važiuodami pakeista trasa autobusai papildomai stos laikinai abejomis kryptimis įrengtose stotelėse – Žarijų, Ižos, Liudvinavo gatvėse.  Pakeitus maršrutų trasas autobusai laikinai nestos šiose stotelėse – Kulokiškės, Liudvinava (Lentvario g.) bei Asfalto, Liudvinavo, Šešėlių (Žarijų g.).
  • 68 maršruto autobusai, važiuodami iš Lazdynų, nesuks į Lentvario g., o važiuos tiesiai Kirtimų g. iki nuvažiavimo į Galvės gatvę, o toliau važiuos Galvės, Žarijų g.  iki Ižos–Žarijų g. sankryžos, kurioje suks į Ižos g. bei važiuos Ižos, Liudvinavo gatvėmis iki Lentvario g. ir toliau savo trasa. Atgal autobusai važiuos tokia pačia trasa. Važiuodami pakeista trasa autobusai papildomai stos Galvės, Žarijų stotelėse ir laikinai įrengtose stotelėse – Žarijų, Ižos, Liudvinavo gatvėse.  Pakeitus maršrutų trasas autobusai laikinai nestos šiose stotelėse – Kulokiškės, Liudvinava (Lentvario g.).

Su pakeistomis autobusų maršrutų trasomis ir tvarkaraščiais bus galima susipažinti nuo spalio 15 d. interneto tinklalapyje www.judu.lt. Stotelėse esantys minėtų maršrutų autobusų eismo tvarkaraščiai nebus keičiami.

Viešojo transporto eismą realiu laiku keleiviai bet kada gali stebėti apsilankę interneto tinklalapyje www.judu.lt, mobiliuoju telefonu (m.stops.lt) arba mobiliosiose programėlėse m.Ticket ir Trafi.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.judu.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos,  mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.