UAB „Vilniaus apšvietimas“ ragina saugotis sukčių, įsigudrinusių rinkti mokesčius net už gatvių apšvietimą

Savivaldybės įmonė UAB  „Vilniaus apšvietimas“  sulaukė gyventojų pranešimų apie neteisėtus mėginimus susirinkti mokesčius už pakeistus šviestuvus Dvarčionių rajono  Kregždžių gatvėje. Telefonu gyventojų buvo prašoma susimokėti už atliktus apšvietimo darbus. Bendrovė UAB „Vilniaus apšvietimas“ įspėja vilniečius, kad sostinės gatvių apšvietimo tinklas modernizuojamas tik iš bendrovės UAB „Vilniaus apšvietimas“ lėšų. Jokie mokesčiai skambučiais nėra renkami, ir  gyventojams ar daugiabučių namų savininkų bendrijoms tikrai nereikia mokėti už gatvių šviestuvus.

Primename, kad bendrijos ar daugiabučius prižiūrinčios bendrovės papildomai moka tik už tuos darbus, kuriuos iš anksto užsako, susiderina darbų sąmatoje, o prieš pradedant darbus  visada pasirašoma sutartis.

Bendrovė UAB  „Vilniaus apšvietimas“ primygtinai rekomenduoja būti budriems ir atsargesniems, o gavusius bendrijos ar namą administruojančios įmonės sąskaitą už apšvietimo tinklo atnaujinimą ar šviestuvų keitimą, kontaktuoti su sąskaitą pateikusia įmone/bendrove ir paprašyti pateikti visus turimus dokumentus ir įsitikinti, kad nebandoma neteisėtai pasipelnyti.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius@vrt.lt