Vasario 5-6 dienomis Vilniuje keičiasi 73 maršruto autobusų trasa

Šį savaitgalį, nuo vasario 5 d. iki vasario 6 d. 18 val., dėl krano išmontavimo darbų Naugarduko g. 74  laikinai bus draudžiamas transporto eismas Naugarduko gatvėje tarp Smolensko ir Birželio 23-osios gatvių ir  keičiamas 73-iojo maršruto autobusų eismo organizavimas.

Kaip keisis autobusų trasa?

Autobusai, kursuodami Justiniškių kryptimi, iki Skroblų stotelės važiuos įprasta trasa. Toliau tęs Kauno gatve, o įsukus į Švitrigailos gatvę grįš į įprastą trasą. Važiuodami Vilkpėdės kryptimi autobusai nesuks į Naugarduko g., o važiuos Švitrigailos, Kauno gatvėmis ir toliau kelionę tęs įprasta trasa.

Važiuodami pakeista trasa autobusai nestos Naugarduko, Švitrigailos (Vilkpėdės kryptimi) ir Vytenio stotelėse, tačiau papildomai stos Naujamiesčio bei „Spartos“ stotelėse.

Pakeisti 73-io maršruto autobusų tvarkaraščiai nuo vasario 3 d. jau yra skelbiami www.judu.lt. Minėtomis dienomis 73-io maršruto autobusų tvarkaraščių stotelėse laikinai stebėti nereikėtų.

Viešojo transporto eismą realiu laiku bet kada galima stebėti apsilankius interneto tinklalapyje www.judu.lt bei naudojantis patogiu įrankiu “Virtuali švieslentė” internete:  https://bit.ly/VirtualiSvieslente.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.judu.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.Ticket, Trafi), telefonu (8 5) 210 7050.