Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

„Vilniaus šilumos tinklai“ vadovas Mantas Burokas išrinktas Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos tarybos nariu

Visuotinio Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos (LŠTA) narių susirinkimo sprendimu AB „Vilniaus šilumos tinklai“ (VŠT) generalinis direktorius Mantas Burokas išrinktas asociacijos tarybos nariu. Jis pakeitė liepos pradžioje iš tarybos pasitraukusį UAB „Litesko“ atstovą, buvusį įmonės vadovą.
Pasak LŠTA prezidento Vytauto Stasiūno, asociacija vykdo savo veiklos programą, atstovaudama jos narių interesams, dalyvaudama visų lygių valstybės valdymo institucijų teisėkūros procedūrose, teikdama pastabas ir pasiūlymus teisės aktų projektams. Vienas iš LŠTA veiklos prioritetų – energijos vartojimo efektyvumo skatinimas mažinant vartotojų išlaidas už šildymą. „Neabejoju, kad naujasis tarybos narys Mantas Burokas, vadovaujantis didžiausiai šilumos tiekimo įmonei Lietuvoje, kartu su VŠT specialistais pasiūlys naujų reikšmingų iniciatyvų ir prisidės prie greitesnio ilgalaikių tikslų įgyvendinimo centralizuoto šilumos tiekimo sektoriuje“, – sako LŠTA prezidentas.
„Šilumos ūkyje yra nemažai klausimų, kuriuos turime spręsti drauge su kitų miestų centrinio šildymo įmonėmis, pasitelkę savo kompetencijas ir patirtį. Šie klausimai yra susiję su efektyvesnio šilumos ūkio valdymo, Europos Sąjungos finansavimo galimybių panaudojimu bei geresnių sąlygų šilumos vartotojams kūrimu. Manau, kad LŠTA gali aktyviau pristatyti šilumos ūkio modernizavimo galimybes pasitelkdama geriausias praktikas ir inicijuodama teisės aktų bei veiklos reguliavimo pokyčius, kurie leistų greičiau pasiekti teigiamų rezultatų. Jei norime kurti pažangių ir pasitikėjimo vertų šilumos energetikų įvaizdį, pirmiausia patys turime sparčiai tobulėti, aktyviai ir konstruktyviai bendradarbiauti su valdžios institucijomis, atvirai bendrauti su visuomene ir prisidėti prie bendro šalies energetikos vystymo. Tapęs asociacijos tarybos nariu aktyviai prisidėsiu prie šių tikslų įgyvendinimo“, – sako VŠT generalinis direktorius Mantas Burokas.
LŠTA veikia nuo 1998 m., tai savanoriška šilumos tiekimo įmonių, organizacijų ir kitų asocijuotų energetikos struktūrų bei šilumos tiekimo srityje veikiančių atskirų subjektų interesams atstovaujanti organizacija. VŠT narystė LŠTA prasidėjo nuo organizacijos įkūrimo. Šių metų kovo 31 d. VŠT susigrąžinus sostinės šilumos ūkį iš buvusio nuomininko UAB „Vilniaus energija“ ir pradėjus vykdyti savo veiklą, bendrovė siekia aktyviai įsitraukti į asociaciją, stiprindama jos vaidmenį šilumos tiekimo sektoriuje.
Informaciją parengė Edita Sirutienė
AB „Vilniaus šilumos tinklai“ komunikacijos vadovė
Tel. (8 5) 266 7133, mob. 8 686 71280
edita.sirutiene@chc.lt
www.chc.lt