„Vilniaus vandenų“ klientai galės atsiskaityti naudodamiesi elektroninėmis sąskaitomis

Didžiausios Lietuvoje vandentiekio bendrovės „Vilniaus vandenys” klientai nuo šiol už paslaugas galės atsiskaityti ir naudojantis elektroninėmis sąskaitomis. E. sąskaitos leis klientams greičiau ir patogiau sumokėti už paslaugas, o pasirinkusiems automatinį apmokėjimą, reikiama suma bus automatiškai pervesta paslaugų teikėjui.

E. sąskaita yra elektroninis dokumentas, kuris yra siunčiamas paslaugų gavėjui vietoj popierinės sąskaitos. Atsiskaitymas naudojant e. sąskaitas su automatinio apmokėjimo paslauga šių metų pradžioje pakeitė tiesioginio debeto paslaugas. Klientai e. sąskaitas gali užsisakyti bei papildomos informacijos apie jų naudojimą gauti savo banke.

„Vilniaus vandenų“ Klientų aptarnavimo tarnybos vadovės Giedrės Blazgienės teigimu, galimybė sumokėti naudojant elektronines sąskaitas yra dar vienas nedidelis bendrovės žingsnis tobulinant klientų aptarnavimą.

„Vasarą klientams sudarėme galimybę skambinti vienu visą parą veikiančiu trumpuoju numeriu 1889, pailginome klientų aptarnavimo skyriaus darbą. Ateityje ketiname iš esmės atnaujinti ir internetinę savitarnos sistemą, leisiančią paprastai ir greitai deklaruoti suvartoto vandens kiekį ir susimokėti už suteiktas paslaugas“, – teigė G. Blazgienė.

Klientams, pasirinkusiems mokėjimą už paslaugas naudojant elektronines sąskaitas, rekomenduojama bent kartą per tris mėnesius savitarnos sistemoje deklaruoti skaitiklių rodmenis. Tokiu būdu jiems siunčiamos sąskaitos bus tikslios, nesusidarys permokų ar nepriemokų. Pirmąjį kartą deklaruoti rodmenis savitarnos sistemoje klientai galės kitą mėnesį po to, kai buvo užsakytos e. sąskaitos.

Šiemet bendrovėje „Vilniaus vandenys“ buvo sėkmingai įgyvendinti struktūriniai pokyčiai ir imtasi priemonių, kurios užtikrintų geresnį klientų aptarnavimą ir reikšmingai padidintų bendrovės efektyvumą bei finansinį skaidrumą.

Daugiau informacijos:
Antanas Bubnelis, komunikacijos vadovas
Tel. (8 5) 266 4322, mob. 8 615 83854, el. paštas antanas.bubnelis@vv.lt