Vilniuje laikinai keisis 6-ojo troleibusų maršruto trasa

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad liepos 15 – 16 d. dėl remonto darbų Žirmūnų  gatvėje, bus draudžiamas dešinysis posūkis iš Žirmūnų gatvės į Kareivių gatvę, dėl to keisis 6-ojo troleibusų maršruto trasa bei eismo tvarkaraštis.

6 maršruto troleibusai, važiuodami iš Žemųjų Panerių iki Pramogų arenos stotelės, kursuos įprasta trasa, o toliau važiuos Kareivių ir Lizdeikos gatvėmis iki Antakalnio žiedo. Atgal troleibusai važiuos tokia pačia trasa.

Važiuodami pakeista trasa troleibusai papildomai stos šiose stotelėse: Verkių (link Antakalnio), Kareivių (link Antakalnio), Valakampių tiltas, Oskaro Milašiaus, Lizdeikos bei Antakalnio žiedas. Pasikeitus maršruto trasai troleibusai laikinai nestos Verkių (link Žirmūnų), Autobusų parkas, Žirmūnų seniūnija, Šaltinėlio ir Žirmūnų žiedas stotelėse.

Keleiviai, vykstantys iš Žirmūnų žiedo, 6-ojo maršruto troleibusus galės pasiekti 9, 12, 17, 20 ir 21 maršrutų troleibusais, jais atvykę iki Kareivių stotelės (Žirmūnų g.) ir pėsčiomis pasiekę Kareivių stotelę (Kareivių g.) Pramogų arenos kryptimi. Kareivių stotelėje (Kareivių g.), kaip įprasta, stos 6 maršruto troleibusai.

Laikini 6-ojo troleibusų maršruto tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.stops.lt skelbiami nuo liepos 14 d.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]