Vilniuje tęsiami TV serialo „Dirigentas“ filmavimo darbai – bus laikinų eismo pakeitimų

Vilniuje nuo balandžio iki rugpjūčio mėnesio vidurio lietuvių kino gamybos kompanija „Dansu“ kartu su švedų kino kompanija „Sparks Film&TV“ filmuoja TV serialą „Dirigentas“. Tai Švedijos, Suomijos, Lenkijos ir Lietuvos bendros gamybos kino projektas. Pirmą kartą Lietuvos kino istorijoje tokio dydžio serialo bendra gamintojais tampa ir mūsų šalies kino kompanija.

Didžioji dalis filmavimo darbų vyksta Vilniuje ir jo apylinkėse, vėliau kelioms dienoms filmavimai persikels į Švediją ir Maskvą. Filmavimas truks daugiau nei 80 dienų, projekte dauguma aktorių lietuviai. TV serialą sudarys 8 dalys po 60 minučių. Jau dabar planuojama kurti ir 2-ąjį serialo sezoną.

„Vilniaus kino biuras“ informuoja apie filmavimo metu numatomus eismo ribojimus:

Liepos 12 d., ketvirtadienį, nuo 9 iki 14 val. filmavimo metu bus draudžiamas eismas Tilto gatvės dalyje nuo Vilniaus iki Radvilų gatvės (išskyrus aptarnaujantį ir gyventojų transportą).


Nuo liepos 13 d. 22 val. iki liepos 14 d. 3 val. filmavimo metu draudžiamas transporto priemonių eismas Teatro gatvėje (išskyrus aptarnaujantį ir gyventojų transportą).

Eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]