Visuomenės informavimas apie numatomą dvibučio gyvenamojo namo Levidonių g. 45, Vilniuje, projektavimą

Statinių statybvietės adresas ir žemės sklypo kadastrinis numeris:
Levidonių g. 45, Vilnius. (skl. kad.Nr. 0101/0157:1838 Vilniaus m. k.v.).

Žemės sklypo esama ir (ar) numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis ir būdas:
Paskirtis – Kita, būdas – Gyvenamosios teritorijos (Mažaaukščių gyvenamųjų namų statyba).

Statinių esama ir (ar) numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis:
Gyvenamosios paskirties (dviejų butų) pastatas (6.2).

Projektinius pasiūlymus parengusio projektuotojo (juridinio ar fizinio asmens) įgalioto atstovo, galinčio informuoti apie projektinius pasiūlymus, vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas ir telefono numeris:
Projektuotojas UAB „Viktoro Pliusto projektavimo studija archiprojektai”. Projekto vadovas Viktoras Pliustas, Vilniaus m. sav., Vilnius, Pylimo g. 41, el. paštas [email protected], tel. +370 699 21796.

Statytojas (fizinio asmens vardo ir pavardės pirmosios raidės, juridinio asmens pavadinimas, juridinio asmens buveinės adresas, elektroninio pašto adresas, telefono Nr.): M.J.

Susipažinimo su projektiniais pasiūlymais adresas, telefono numeris ir laikas:
Informuojame, kad su rengiamo projekto pasiūlymais galima susipažinti adresu Vilniaus m. sav., Vilnius, Pylimo g. 41, darbo dienomis, 8:00-10:00, pranešus telefonu +37069921796 iš anksto apie atvykimą.

Informacija, iki kada ir kokiu būdu iki viešo susirinkimo visuomenės atstovai projektuotojui gali teikti pasiūlymus dėl projektinių pasiūlymų:
Informuojame, kad su rengiamo projekto pasiūlymais galima susipažinti Vilniaus m.sav.internetiniame puslapyje, iš anksto suderinus susitikimo laiką darbo dienomis (8:00-10:00 projektuotojo patalpose) iki viešo susirinkimo pabaigos. Teikti pasiūlymus projektuotojui galima el. paštu [email protected] iki viešo susirinkimo pabaigos.

Kur ir kada vyks viešasis susirinkimas (adresas, laikas):

Dėl karantino apribojimų susijusių su projektų viešinimu 2020-04-09, 17:00-18 val vyks tiesioginė viešojo susirinkimo transliacija nuotoliniu būdu:

https://youtu.be/Q-eW-32TeeQ

 

Atsisiųsti priedą.

2020-04-10

Neužtikrinus nuotolinės vaizdo transliacijos, projektinių pasiūlymų viešas susirinkimas laikomas neįvykusiu.