Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Visuomenės informavimas apie numatomą dvibučio gyvenamojo namo Levidonių g. 45, Vilniuje, projektavimą

Statinių statybvietės adresas ir žemės sklypo kadastrinis numeris:
Levidonių g. 45, Vilnius. (skl. kad.Nr. 0101/0157:1838 Vilniaus m. k.v.).

Žemės sklypo esama ir (ar) numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis ir būdas:
Paskirtis – Kita, būdas – Gyvenamosios teritorijos (Mažaaukščių gyvenamųjų namų statyba).

Statinių esama ir (ar) numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis:
Gyvenamosios paskirties (dviejų butų) pastatas (6.2).

Projektinius pasiūlymus parengusio projektuotojo (juridinio ar fizinio asmens) įgalioto atstovo, galinčio informuoti apie projektinius pasiūlymus, vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas ir telefono numeris:
Projektuotojas UAB „Viktoro Pliusto projektavimo studija archiprojektai”. Projekto vadovas Viktoras Pliustas, Vilniaus m. sav., Vilnius, Pylimo g. 41, el. paštas archiprojektai@gmail.com, tel. +370 699 21796.

Statytojas (fizinio asmens vardo ir pavardės pirmosios raidės, juridinio asmens pavadinimas, juridinio asmens buveinės adresas, elektroninio pašto adresas, telefono Nr.): M.J.

Susipažinimo su projektiniais pasiūlymais adresas, telefono numeris ir laikas:
Informuojame, kad su rengiamo projekto pasiūlymais galima susipažinti adresu Vilniaus m. sav., Vilnius, Pylimo g. 41, darbo dienomis, 8:00-10:00, pranešus telefonu +37069921796 iš anksto apie atvykimą.

Informacija, iki kada ir kokiu būdu iki viešo susirinkimo visuomenės atstovai projektuotojui gali teikti pasiūlymus dėl projektinių pasiūlymų:
Informuojame, kad su rengiamo projekto pasiūlymais galima susipažinti Vilniaus m.sav.internetiniame puslapyje, iš anksto suderinus susitikimo laiką darbo dienomis (8:00-10:00 projektuotojo patalpose) iki viešo susirinkimo pabaigos. Teikti pasiūlymus projektuotojui galima el. paštu archiprojektai@gmail.com iki viešo susirinkimo pabaigos.

Kur ir kada vyks viešasis susirinkimas (adresas, laikas):
Viešasis susirinkimas įvyks 2020-04-09, 17:00-18 val. Vilniaus miesto savivaldybėje, adresu Vilnius, Konstitucijos pr. 3, II aukštas, Salė 216.

Reaguojant į susiklosčiusią situaciją ir (ar) užsitęsusio karantino atveju, visi projektinių pasiūlymų svarstymai turi būti užtikrinami nuotoliniu vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda į vaizdo transliaciją įgaliotam savivaldybės specialistui turi būti pateikiama ne vėliau kaip 5 d. d. iki viešo svarstymo pradžios. Jeigu statytojui (pareiškėjui) užtikrinti vaizdo transliacijos nepavyksta, projektinių pasiūlymų viešasis svarstymas atšaukiamas.

Atsisiųsti priedą.