Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Socialinė parama

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Darbo skelbimas: Muzikos mokytojas

Įstaiga / įmonė :
Skelbimo įvadas :

Vilniaus Filaretų pradinė mokykla skelbia atranką  muzikos mokytojos (-o) pareigoms užimti

 nuo 2021 m. rugpjūčio 25 d.  neterminuotai darbo sutarčiai.

Pareigos : Muzikos mokytojas
Darbo aprašymas :

Siūlome:

  1. Neterminuota darbo sutartis.
  2. Darbo krūvis – 1 etatas.
  3. Darbas su 1-4 klasėmis.
  4. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 6,42 iki 9,02 (priklauso nuo turimo darbo stažo bei kvalifikacinės kategorijos).

Privalumai.

  1. Rekomendacijos iš buvusių darboviečių.
  2. Užsienio k. - vokiečių k. mokėjimas.

Dokumentus su nuoroda „Muzikos mokytojas“ siųsti tik elektroniniu paštu rastine@filaretu.vilnius.lm.lt  iki 2021-08-13.            Kitu būdu pateikti dokumentai nebus svarstomi.

Reikalavimai :

1.Aukštasis universitetinis išsilavinimas, muzikos mokytojo kvalifikacija.

2.Puikūs bendravimo įgūdžiai su pradinių klasių mokiniais bei tėvais.

3.Darbo patirtis su spec. poreikių turinčiais vaikais.

4.Kūrybiškumas, iniciatyvumas, gebėjimas dirbti komandoje.

5.Mokėjimas konstruktyviai spręsti problemas.

6.Informacinių technologijų žinojimas ir gebėjimas jas taikyti (darbas su Word, Excel, Power Point, interaktyvia lenta ir  pan.).

7.Darbo mokykloje patirtis.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti :

Pretendentai pateikia el. būdu šiuos dokumentus:

1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.
2. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
3. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.
5. Gyvenimo aprašymas(CV) ir motyvacinis laiškas.

Siūlome :

Adresas : Filaretų g. 43, Vilnius
Skelbimo publikavimo data : 2021-07-07
Skelbimas galioja iki : 2021-08-13
Kontaktinė informacija :

Dokumentus su nuoroda „Muzikos mokytojas“ siųsti tik elektroniniu paštu rastine@filaretu.vilnius.lm.lt  iki 2021-08-13.              Kitu būdu pateikti dokumentai nebus svarstomi.

Reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime el. paštu ir su reikalingais dokumentais pakviesime pokalbio 2021-08-19 d.
Filaretų g. 43a, Vilnius.

Telefonas (8 5) 2154 963.

Vilniaus meras

Vilnius per amžius buvo ir yra orus laisvų piliečių bendrabūvį telkiantis miestas, kuriame tobulai dera didinga istorija, įstabi gamta ir veržli kūryba. Mano tikslas – toliau kurti šį laisvės bei kūrybos dvasios sklidiną Miestą, kad Vilnius taptų gėrio bei įkvėpimo šaltiniu vilniečiams, Lietuvai ir visai Europai. ❯❯❯
Darbotvarkė

Savivaldybės prioritetai

  • Kurti ir įgyvendinti miesto strateginę viziją
  • Teikti kokybiškas paslaugas gyventojams
  • Pritraukti į miestą investicijas, kuriančias gerai apmokamas darbo vietas
  • Veikti skaidriai, greitai ir būti atvirai gyventojams, svečiams, investuotojams