Paskatinimai ir apdovanojimai

 

2020 m. I ketvirtį

Vilniaus miesto savivaldybėje buvo paskatinti 44 valstybės tarnautojai, atsižvelgiant į puikius darbo rezultatus, įstatymo nustatytų švenčių progomis ar atlikus vienkartines ypatingos svarbos užduotis.

 

2019 m. IV ketvirtį

Vilniaus miesto savivaldybėje buvo paskatinta 547 valstybės tarnautojai už labai gerą darbą per kalendorinius metus, įstatymo nustatytų švenčių progomis ar atlikus vienkartines ypatingos svarbos užduotis.

 

2019 m. I ketvirtį

Atsižvelgiant į puikius darbo rezultatus valstybinių švenčių proga ar atlikus vienkartines ypatingos skubos užduotis, skatinti 46 VMSA darbuotojai.

 

2017 m. IV ketvirtį

Vilniaus miesto savivaldybėje buvo paskatinta 583 valstybės tarnautojai ir darbuotojai už labai gerą darbą per kalendorinius metus, įstatymo nustatytų švenčių progomis ar atlikus vienkartines ypatingos svarbos užduotis.

 

2017 m. I ketvirtį

Vilniaus miesto savivaldybėje buvo paskatinta 296 valstybės tarnautojai:
14 – asmeninių jubiliejų arba darbo Savivaldybėje sukakčių proga, 5 – už nuoširdų darbą ir atsakingą požiūrį kritinėje situacijoje likviduojant avarijos Upės gatvėje padarinius ir 277 valstybės tarnautojai – švenčių proga ar atlikus vienkartines ypatingos svarbos užduotis.

 

2016 m. IV ketvirtį

Vilniaus miesto savivaldybėje buvo paskatinta 525 valstybės tarnautojai:
12 – asmeninių jubiliejų arba darbo Savivaldybėje sukakčių proga, 6 – už bendradarbiavimą ir svarų indėlį įgyvendinant projektą „Transeuropinio tinklo jungtis – Vilniaus miesto vakarinio aplinkkelio III etapas“ ir 507 valstybės tarnautojai – švenčių proga ar atlikus vienkartines ypatingos svarbos užduotis.

 

2016 m. III ketvirtį

Vilniaus miesto savivaldybėje buvo paskatinti 35 darbuotojai:
15 – už labai gerą darbą atlikus ypatingos svarbos užduotis, tinkamą ir kvalifikuotą atstovavimą Savivaldybės interesams, 13 asmeninių jubiliejų arba darbo Savivaldybėje sukakčių proga, 1 už iniciatyvumą ir atsakingumą teikiant socialines paslaugas vilniečiams, 6 – už gerą ilgametį darbą Savivaldybėje.

 

2016 m. II ketvirtį

Vilniaus miesto savivaldybėje buvo paskatinta 47 valstybės tarnautojai (11 – jubiliejaus proga, 30 – už labai gerą darbą, 4 – už nuopelnus įgyvendinant Vilniaus miesto savivaldybės strateginio plano tikslus, 2 – už projektų įgyvendinimą).

 

2016 m. I ketvirtį

Vilniaus miesto savivaldybėje buvo paskatinta 40 valstybės tarnautojų (8 – jubiliejaus proga, 3 – darbo įstaigoje sukakčių proga ir 29 – valstybinės šventės proga).