Priverstinai nuvežamų neeksploatuojamų transporto priemonių sąrašas

Raginame neeksploatuojamų (nenaudojamų), be priežiūros paliktų transporto priemonių savininkus jomis pasirūpinti ir kuo skubiau jas pašalinti iš bendrojo naudojimo vietų. Be priežiūros paliktos stovėti transporto priemonės ne tik apriboja kitų vairuotojų galimybes naudotis bendromis vietomis automobiliams statyti, bet yra ir opi problema aplinkosauginiu požiūriu.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 414 straipsniu, neeksploatuojamas transporto priemones bendrojo naudojimo vietose laikantiems asmenims gali būti skiriama administracinė nuobauda – įspėjimas (už pakartotinį nusižengimą – baudą nuo vieno šimto keturiasdešimt iki trijų šimtų eurų, taip pat gali būti skiriamas transporto priemonės konfiskavimas).

Informuojame, kad bus vykdomos neeksploatuojamų transporto priemonių, kurios neturi savininkų (ar kurių savininkai nėra žinomi), pripažinimo bešeimininkiu turtu procedūros, kurių metu automobiliai bus perimami Savivaldybės žinion – nuvežami ir saugomi, kol atsiras savininkas arba teismas priims sprendimą dėl jų pripažinimo bešeimininkiu turtu.

Pateikiame perimti Savivaldybės žinion planuojamų transporto priemonių sąrašą.

Automobilių savininkus prašome iki 2023-03-19 transporto priemones patraukti iš bendrojo naudojimo vietų, priešingu atveju automobiliai bus nuvežti priverstinai.

Eil. nr. Markė, modelis Valstybinis registracijos numeris Spalva

Transporto priemonės buvimo vieta (adresas)

Seniūnija
1 VW Santana AM5157 Raudona M. K. Oginskio g. 17 Antakalnio
2 Opel Be v/n Žalia A. P. Kavoliuko g. 2 Karoliniškių
3 Toyota GOJ286 Pilka A. P. Kavoliuko g. 13 Karoliniškių
4 Opel HNO093 Pilka Liepkalnio g. 112 Rasų
5 Audi Be v/n Pilka Šeškinės g. 28A Šeškinės
6 Ford GNT491 Balta Ateities g. 2D Verkių
7 Renault ETU533 Žalia Savanorių pr. 23 Vilkpėdės
8 Škoda Be v/n Balta Laisvės pr. 53 Viršuliškių
9 Peugeot EC600RQ Balta P. Lukšio g. 18 Žirmūnų