Stiprūs bendruomenėje

 

Džiaugiamės miesto bendruomenėmis, atveriančiomis naują mokslų ir darbų sezoną gražiomis ir jau tradicinėmis tapusiomis bendruomenių šventėmis! Kartu galime lengviau išspręsti problemas ir judėti link siekiamų tikslų, todėl kviečiame bendrauti, dalintis gerąja patirtimi, klausimais ir atsakymais.

Dėkojame Salininkų bendruomenei už kvietimą dalyvauti renginyje  „Pasitikime rudenį Salininkuose – 2023“! Diskutavome su gyventojais apie saugaus, tvarkingo ir visiems gyventi patogaus miesto taisykles, jų reikalingumą ir praktinį poveikį, dalinomės ne tik patarimais, bet ir dėkliukais šuniukų ekskrementams surinkti, atšvaitais, kurių netrukus prireiks, kitomis dovanėlėmis už puikias viešosios tvarkos taisyklių žinias.

Nuoširdžiai kviečiame dėl viešosios tvarkos pažeidimų prevencijos pareigūnių dalyvavimo bendruomenių renginiuose kreiptis į Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnes Aušrą Raškevičienę, tel. (8 5) 211 2783, ausra.raskeviciene@vilnius.lt, arba Dovilę Šulcienę, (8 5) 211 2727, dovile.sulciene@vilnius.lt.