Susitikime „Šuns dienos“ renginyje balandžio 23 d. Vilniaus Vingio parke!

 

Balandžio 23 d. Vilniaus Vingio parke – Šuns dienos renginys!

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius prisideda prie Lietuvos kinologų draugijos ir kartu kviečia gyvūnų mylėtojus balandžio 23 d., šeštadienį, 12-15 val. į sostinės Vingio parką paminėti Šuns dienos. Šventės idėja – „Aš atsakau!“, todėl daug dėmesio bus skiriama „Penkioms gyvūnų laisvėms“.

LR Seimas 2022 metus paskelbė Gyvūnų gerovės metais, Šuns dienos renginys yra Gyvūnų gerovės metų renginių plano dalis.

Renginio metu gyvūnų mylėtojai galės konsultuotis šunų pasirinkimo, priežiūros, mitybos, higienos, ugdymo, laikymo mieste taisyklių ir kitais klausimais. Vilniaus kolegijos Veterinarijos katedros ir veterinarijos studijų programos studentai kartu su dėstytojais patars gyvūnų priežiūros, slaugos, ženklinimo, sveikatingumo klausimais. Esant poreikiui, veterinarijos gydytojas apžiūrės, vakcinuos ir suženklins gyvūnus augintinius.

Mažieji šunų mylėtojai galės kurti ir pramogauti LKD Mokymo centro ir Vilniaus kolegijos kūrybinėse dirbtuvėse, Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus iššūkyje.

Renginyje dalyvaus Vilniaus miesto savivaldybės, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, Žemės ūkio ministerijos, zoologijos prekių parduotuvių tinklo atstovai. Taip pat bus šunų dresūros mokyklų, šunų mylėtojų bei sporto klubų, veislynų, gyvūnų prieglaudų atstovų.

Galėsite smagiai leisti laiką su savo augintiniais, tik nepamirškite pavadėlio, šuns sveikatos paso ir gražaus elgesio taisyklių.

Kartu su jumis mes kuriame draugišką, gyvūnus mylintį miestą!

„Šuns dienos“ socialinė paskyra: https://www.facebook.com/sunsdiena

www.kinologija.lt