Sveikiname piešinių konkurso „Tvarkingas Vilnius“ dalyvius ir prizininkus!

Dėkojame moksleiviams ir jų mokytojoms už atsiųstus piešinius, kuriuose siekta atskleisti bendruomeniškumą, atsakingą požiūrį į saugios ir tvarkingos gyvenamosios aplinkos Vilniuje kūrimą! Džiaugiamės, kad dėmesio sulaukė visi konkurso temos variantai: „Tvarkau Vilnių“ (atliekų tvarkymas); „Gerbiu kaimynus“ (ramybės valandos mieste); „Puošiu miestą“ (sienos be teplionių); „Auginu atsakingai“ (gyvūnai augintiniai); „Prižiūriu viešąją tvarką“ (Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnų veikla).

Džiaugiamės visais atsiųstais darbeliais – kiekvienas iš jų savitas ir nuoširdus. Dalinamės komisijos atrinktais piešiniais – nugalėtojais, kuriuose geriausia perteiktos tvarkingo ir draugiško miesto temos:

2 klasės: Erikos iš Grigiškių gimnazijos (pateikė VšĮ Grijos vaikai), Miglės ir Smiltės iš Balsių progimnazijos, Jelizavetos iš L. Karsavino mokyklos, Paulinos iš VGTU inžinerijos licėjaus.

3 klasės: Maksimiliano iš Žaros gimnazijos, Katrinos iš A. Puškino gimnazijos, Gabrieliaus iš Jeruzalės progimnazijos,  Urtės iš Sausios 13-osios progimnazijos.

4 klasės: Godos, Dainoros ir Karolinos iš Jeruzalės progimnazijos, Ajaus iš VGTU inžinerijos licėjaus.

Konkurso laimėtojams skirti prizai, kitiems dalyviams – skatinamasis prizas – kuponas draugiškam apsilankymui kine!