Viešosios tvarkos grupės ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus organizuojamas, užsieniečiams Lietuvoje skirtas seminaras „Viešoji tvarka: kaip sugyventi su kaimynais?“

 

Vilnius visada buvo daugiakultūris, atviras įvairioms tautoms, vienijo skirtingų tikėjimų žmones. Tokios bendruomenės santarvei itin svarbi tarpusavio pagarba, atsakingas požiūris į nerašytas kaimynų etikos normas ir mieste nustatytas tinkamo elgesio taisykles.

Siekdami padėti į Lietuvą gyventi atvykstantiems užsieniečiams lengviau integruotis šalyje, kartu su Lietuvos Raudonuoju Kryžiumi organizuojame užsieniečiams Lietuvoje skirtą seminarą „Viešoji tvarka: kaip sugyventi su kaimynais?“

Seminaruose bus galima sužinoti pagrindines viešosios tvarkos taisykles, išgirsti (ar papasakoti) apie kasdienybėje dažniausiai pasitaikančias problemas, pasitarti, kaip jų išvengti praktikoje.

Kviečiame užsieniečius registruotis (arba pakviesti savo užsieniečius kaimynus registruotis) į šią nemokamą paskaitą čia:

  • 2024 m. balandžio 16 d. 17.30 val. (su vertėju į rusų kalbą);
  • 2024 m. balandžio 18 d. 17.30 val. (su vertėju į persų kalbą);
  • 2024 m. gegužės 2 d. 17.30 val. (su vertėju į arabų kalbą).

Trukmė: 1 – 1,5 val.

 

PAVYZDINGO KAIMYNO ATMINTINĖ

 

Kilus klausimų prašome kreiptis į Viešosios tvarkos grupės vyr. specialistę Aušrą Raškevičienę, tel. (+370 5) 211 2783, ausra.raskeviciene@vilnius.lt.